همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

نتایج جستجو

مشخصات مجله

نشریه عصر برق
زبان انتشار : فارسی
درجه علمی : علمی ترویجی
سردبیر : -
مدیر مسئول : -
صاحب امتیاز : انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران
اعضاء هیئت تحریریه : محمد رضا اکبر زاده توتونچی , حبیب رجبی مشهدی ,  سید هاشم اورعی میرزمانی ,  حمید تولیت , سید حسین حسینی , مصطفی رجبی مشهدی , جواد ساده , مهرداد شکوه صارمی , امیررضا عطاری , مهدی علومی بایگی , حسن غفوری فرد , گئورگ قره پتیان , رضا لطفی , خلیل مافی نژاد , محمد منفرد , محمد مولوی,
2588-3828
-
: لینک وب سایت : 05136103857 : asrebarq@gmail.com
مختصری در مورد مجله

اهمیت روزافزون علم در جوامع کنونی و پیشرفت برق‌آسا در حوزه‌های مختلف علوم و تقسیم‌بندی آن به رشته‌های گوناگون گواهی بر این مدعا است که تمام جنبه‌های نظام اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی بر پایه علم بنا شده است. حتی می‌توان گفت نظام‌هایی بیشتر استوار و پابرجا هستند که اصول و موازین آنها بر اساس یافته‌های علمی استوارند. شاید علم در دهه‌های گذشته تاریخ بشریت چندان اهمیت تعیین کننده‌ای نداشته است، ولی امروزه در هر نظام توسعه یافته‌ای راه‌های پیشرفت و توسعه از طریق گسترش مرزهای دانش بشری میسر است.
انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران نیز که یک موسسه‌ای غیر انتفاعی است، در سال 1370 با هدف فعالیت در زمینه های علمی، آموزشی و پژوهشی با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز به‌کار کرد و پس از آن به‌سرعت نمایندگی هایی در سایر استان‌ها تحت عنوان شاخه انجمن شروع به فعالیت نمودند. در سال 1376 انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران – شاخه خراسان که یکی از بزرگترین شاخه‌های انجمن ایران است، فعالیت خود را آغاز نمود که در قالب کمیته‌های تخصصی ارتباطات و رسانه، توسعه و پشتیبانی، پژوهش و فناوری، آموزش و  نشریه ضمن بهره‌گیری از حضور صاحب‌نظران و علاقمندان به هر موضوع در بروز‌رسانی اطلاعات فنی اعضای خود ارایه خدمت می‌نماید.

اعضاء هیئت تحریریه
محمد رضا اکبر زاده توتونچی
محمد رضا اکبر زاده توتونچی
درجه علمی : استاد
پست الکترونیک : akbarzadeh@um.ac.ir
دانشگاه : دانشگاه فردوسی مشهد
H-Index Scopus : 23
H-Index Scholar : 28