همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برگزاری ویژه برنامه روز جهانی نجوم توسط مرکز علوم و ستاره شناسی تهران ۰۲/۱۷/۱۳۹۸
 روز جهانی نجوم

روز جهانی نجوم

مرکز علوم و ستاره شناسی تهران به مناسبت روز جهانی نجوم اقدام به برگزاری برنامه های ویژه می نماید.

مدیر مرکز علوم و ستاره شناسی تهران در میان خبرنگاران گفت: هر سال یکی از روزهای 15 آوریل تا 15 مه که ماه در وضعیت تربیع قرار دارد، به عنوان روز جهانی نجوم انتخاب می شود و مرکز علوم امسال 10 مه مصادف با 20 اردیبهشت را به جشن روز جهانی نجوم اختصاص داده که در این روز، ماه در روز و شب در ارتفاع مناسبی قابل رصد است.
ایشان افزودند: مرکز علوم و ستاره شناسی تهران برای پانزدهمین سال پیاپی، روز جهانی نجوم را با شعار جهانی «100 سال زیر یک آسمان با اتحادیه بین المللی اخترشناسی» برگزار می کند.
دکتر چیذری گفت: امسال انجمن نجوم ایران با توجه به تقارن روز جهانی نجوم با ماه مبارک رمضان، شعار «آسمان، ضیافت بدون مرز» را برای روز جهانی نجوم انتخاب کرده است.
مدیر مرکز علوم عنوان کرد: این برنامه روز جمعه 20 اردیبهشت ماه 98 از ساعت17 الی21، با هدف ترویج علم ستاره شناسی با حضور اساتید، منجمان آماتور و علاقه مندان به نجوم در تالار کهکشان مرکز علوم برگزار می شود.

اخبار مرتبط
افتخاری دیگر از محققین ایرانی
افتخاری دیگر از محققین ایرانی
محققین ایرانی موفق به تولید هواژل‌هایی که می تواند روغن موجود در پساب را جذب کرده و مانع تکمیل زودهنگام ظرفیت جذب چاه‌های فاضلاب شود، شدند. [...]
درمان موثر ایدز و عدم انتقال آن از طرق جنسی
درمان موثر ایدز و عدم انتقال آن از طرق جنسی
یک تحقیق تازه دراروپا تایید کرده است که افراد دارای ویروس اچ آی وی،‌ که درحال درمان موثر هستند این ویروس را به شریک جنسی خود منتقل نخواهند کرد.   [...]
گسترش جهان
گسترش جهان
تحقیقات جدید نشان می دهد، سرعت گسترش جهان، از انچه محققین چندین سال پیش بر اساس تئوری بیگ بنگ پیشبینی کرده بودند 9 بیشتر است. [...]