همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
International Journal of Impact Engineering ۱۲/۱۹/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی اعتبار مجله مهندسی تاثیر

معرفی و بررسی اعتبار مجله مهندسی تاثیر

در این بخش به بررسی اعتبار مجله مهندسی تاثیر می پردازیم. این مجله در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این مجله بین المللی در اکثر زمینه های مهندسی منجمله عمران، هوا و فضا، برق، مکانیک و غیره اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله مهندسی تاثیر به طور کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

ژورنال بین المللی مهندسی تأثیر ، که در سال 1983 تأسیس شد ، انتشار یافته های تحقیقاتی اصلی مربوط به پاسخ سازه ها ، اجساد و مواد از قرار گرفتن در معرض ضربه و حوادث انفجار را به عنوان هدف خود دارد.

مناطق مربوطه مباحث عمومی زیر و موارد مرتبط با آنها را در بر می گیرد:

- تأثیر و خرابی ساختاری

- سیستم های جذب انرژی

- بالستیک ترمینال

- رفتار و خرابی دینامیکی مواد

- امواج استرس

- خرابی سازه

- بارگذاری انفجار همراه با پاسخ سازه ها

- مکانیسم سرعت بالا و فرآیندهای تشکیل

- ارزیابی خطرات ، ایمنی و حفاظت شامل ضربه و بارگذاری انفجار

بررسی اعتبار مجله

 بررسی اعتبار مجله مهندسی تاثیر نشان از اعتبار بالای آن در مجامع بین المللی دارد. این ژونال علمی دارای نمایه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس می باشد. پایگاه علمی اسکوپوس از سال 1983 این ژونال علمی را نمایه کرده و آخرین چارک آن Q1 می باشد.

این ژورنال علمی همچنین دارای ایمپکت فکتور 3.17 می باشد. احتمال اکسپت در این ژورنال 20 درصد بوده و مدت زمان داوری آن حدودا 5 هفته می باشد. این ژورنال همچنین 2 هفته پس از پذیرش مقاله را بر روی سایت خود آنلاین می نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله International Journal of Impact Engineering،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 0734743X را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]