همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Nursing ۱۲/۰۳/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال پرستاری

بررسی اعتبار ژورنال پرستاری

در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال پرستاری می پردازیم. این ژورنال علمی در کشور آمریکا و تحت انتشارات Lippincott Williams & Wilkins Ltd اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال در زمینه های پرستار، پرستاری پیشرفته و تخصصی، ارزیابی و تشخیص، پرستاری مراقبتهای ویژه، پرستار اضطراری، LPN و LVN مقاله منتشر می نماید. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار ژورنال پرستاری به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال پرستاری اولین شماره خود را در نوامبر 1971 با انتشار بنیانگذاران ژن دبلیو جکسون و دانیل چنی منتشر کرد. در سال های اخیر ، تیراژ آن به بیش از 150،000 افزایش یافته است ، و آن را به یکی از بزرگترین مجلات پرستاری در جهان تبدیل کرده است.

این ژورنال جدیدا با نام Nursing2020 و به صورت ماهانه منتشر می شود، Nursing2020 به طور گسترده ای به عنوان ارائه مطالب فعلی و عملی به خوانندگان خود تلقی می شود، و جوایز تحریریه بسیاری را کسب کرده است که گواهی بر کیفیت نسخه و گرافیک های آن می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال پرستاری نشان از اعتبار نسبتا بالای آن دارد. این ژورنال علمی در پایگاه هایی همچون  MedLine و اسکوپوس نمایه شده است. ژورنال اسکوپوس از سال 1967 این مجله را ایندکس کرده و در سال 2018 چارک Q3 را به آن اختصاص داده است. با این حال بررسی ها نشان می دهد این ژورنال isi نمی باشد.

جهت بررسی ژورنال پرستاری،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 15388689 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]