همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Pharmacological Research ۱۰/۲۳/۱۳۹۸
 معرفی مجله تحقیقات دارویی

معرفی مجله تحقیقات دارویی

در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی در کشور امریکا فعالیت می کند. در ادامه به معرفی کامل مجله تحقیقات دارویی می پردازیم.

معرفی مجله

تحقیقات داروسازی برای پوشش طیف گسترده ای از موضوعات در زمینه داروسازی که سبب پیشبرد آن می شود، مقالات برجسته ای را در علوم زیست پزشکی منتشر می کند. این ژورنال محلی را ارائه می دهد که از طریق آن متخصصان در رشته های مختلف می توانند به سرعت اطلاعات حوزه علوم بهداشتی که مربوط به مباحث جدید دارویی باشد، تبادل کنند. این ژورنال مقالاتی درباره تحقیقات مولکولی ، بیوشیمیایی و تحقیقات بالینی (از جمله کارآزمایی بالینی) را منتشر می کند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله تحقیقات دارویی نشان میدهد که این مجله دارای اعتبار نسبتا بالایی می باشد. این ژورنال از سال 1989 توسط پایگاه تامسون نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین سایت تامسون در سال 2018 ایمپکت فکتور 5.57 را به این ژورنال اختصاص داده است که نشان از ارجاعات بالای این مجله دارد.

احتمال پذیرش مقاله در این مجله 19 درصد بوده و مدت زمان داوری آن 2 هفته می باشد. این ژورنال همچنین 7 هفته پس از پذیرش اقدام به چاپ مقاله می نماید.

جهت بررسی اعتبار مجله تحقیقات دارویی،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 10436618 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]