همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Empirical Studies of the Arts ۱۰/۲۱/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر

معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر

معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در زمینه های هنر، ادبیات و نظریه ادبی، موسیقی، هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی اقدام به چاپ مقاله می نماید. در ادامه معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر به طور کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

هدف ژورنال مطالعات تجربی هنر (ART) این است که یک انجمن بین رشته ای برای مطالعات نظری و تجربی زیبایی شناسی، خلاقیت و کلیه هنرها باشد. این ژورنال شامل مطالعات انسان شناسی، روانشناختی، علوم اعصاب، نشانه شناسی و جامعه شناختی از خلقت، ادراک و قدردانی از فرم های هنری ادبی، موسیقی، تصویری و دیگر موارد است. چه یک محقق فعال باشید و چه یک رهبر علاقمند، مطالعات تجربی هنر شما را به روز می کند تا آخرین روند مطالعات علمی هنر را به روز مطالعه کنید.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات تجربی هنر نشان دهنده این است که این ژورنال دارای اعتبار نسبتا بالایی می باشد. این ژورنال از سال 2010 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین این ژورنال در پایگاه تاموسون نمایه شده و در سال 2018 توانسته ایمپکت فکتور 1 را کسب نماید.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Empirical Studies of the Arts،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 02762374 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]