همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Business Research ۱۰/۱۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال تحقیقات تجاری

معرفی ژورنال تحقیقات تجاری

در این بخش به معرفی ژورنال تحقیقات تجاری می پردازیم. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. حوزه تخصصی این ژورنال در زمینه های تجارت، مدیریت و حسابداری می باشد. در ادامه معرفی ژورنال تحقیقات تجاری به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال تحقیقات تجاری نظریه ای را ایجاد می کند که از تحقیقات تجاری تا موقعیت های تجاری واقعی ایجاد شده است. با شناخت روابط پیچیده بین بسیاری از حوزه های فعالیت تجاری ، JBR طیف گسترده ای از تصمیمات ، روندها و فعالیتهای تجاری را در محیط واقعی تجارت مورد بررسی قرار می دهد.

پیشرفت های نظری و تجربی در رفتار خریدار ، امور مالی ، نظریه سازمانی و رفتاری، بازاریابی، ریسک و بیمه و تجارت بین المللی بطور منظم ارزیابی می شود. این مجله که برای مدیران ، محققان به طور یکسان چاپ می شود، به کاربرد تحقیقات تجربی در موقعیت های عملی و یافته های نظری در واقعیت دنیای تجارت کمک می کند.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال تحقیقات تجاری نشان از اعتبار نسبتا بالای آن دارد. این ژورنال isi دارای نمایه هایی همچون اسکوپوس و تامسون می باشد. پایگاه اسکوپوس که از سال 1973 این ژورنال را نمایه کرده است در سال 2018 چارک Q1 را به این ژورنال علمی اختصاص داده است.

این ژورنال isi همچنین دارای نمایه تامسون بوده و تا سال 2018 توانسته ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 4.02 را کسب نماید. احتمال اکسپت مقاله در این ژورنال 15 درصد می باشد و مدت زمان داوری این مقاله 8 هفته و مدت زمان چاپ پس از پذیرش آن 13 هفته می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Journal of Business Research،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 01482963 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]