همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Journal of Business Research ۱۰/۱۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال تحقیقات تجاری

معرفی ژورنال تحقیقات تجاری

در این بخش به معرفی ژورنال تحقیقات تجاری می پردازیم. این ژورنال isi در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. حوزه تخصصی این ژورنال در زمینه های تجارت، مدیریت و حسابداری می باشد. در ادامه معرفی ژورنال تحقیقات تجاری به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال تحقیقات تجاری نظریه ای را ایجاد می کند که از تحقیقات تجاری تا موقعیت های تجاری واقعی ایجاد شده است. با شناخت روابط پیچیده بین بسیاری از حوزه های فعالیت تجاری ، JBR طیف گسترده ای از تصمیمات ، روندها و فعالیتهای تجاری را در محیط واقعی تجارت مورد بررسی قرار می دهد.

پیشرفت های نظری و تجربی در رفتار خریدار ، امور مالی ، نظریه سازمانی و رفتاری، بازاریابی، ریسک و بیمه و تجارت بین المللی بطور منظم ارزیابی می شود. این مجله که برای مدیران ، محققان به طور یکسان چاپ می شود، به کاربرد تحقیقات تجربی در موقعیت های عملی و یافته های نظری در واقعیت دنیای تجارت کمک می کند.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال تحقیقات تجاری نشان از اعتبار نسبتا بالای آن دارد. این ژورنال isi دارای نمایه هایی همچون اسکوپوس و تامسون می باشد. پایگاه اسکوپوس که از سال 1973 این ژورنال را نمایه کرده است در سال 2018 چارک Q1 را به این ژورنال علمی اختصاص داده است.

این ژورنال isi همچنین دارای نمایه تامسون بوده و تا سال 2018 توانسته ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 4.02 را کسب نماید. احتمال اکسپت مقاله در این ژورنال 15 درصد می باشد و مدت زمان داوری این مقاله 8 هفته و مدت زمان چاپ پس از پذیرش آن 13 هفته می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Journal of Business Research،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 01482963 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]
معرفی مجله تحقیقات دارویی
معرفی مجله تحقیقات دارویی
در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نمای [...]
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. [...]