همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Head and Face Medicine ۱۰/۱۰/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت

بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت

بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت این ژورنال isi دندانپزشکی، دارو، نورولوژی (بالینی) و جراحی زیبایی بینی می باشد.

معرفی ژورنال

ژورنال پزشکی سر و صورت یک مجله دسترسی آزاد چند رشته ای است که تحقیقات اساسی و کلینیکی را در مورد تمام جنبه های جمجمه ، صورت و دهان منتشر می کند. این ژورنال تمام جنبه های بیماری های جمجمه ، صورت و دهان و مدیریت آنها را در بر می گیرد.

این مرکز به عنوان یک مجله چند رشته ای برای پزشکان و محققان درگیر در جنبه های تشخیصی و درمانی بیماری هایی که بر سر و صورت انسان تأثیر می گذارند ، طراحی شده است. این مجله گسترده است و شامل توسعه ، زیبایی شناسی ، اپیدمیولوژی و درمان بیماری های سر و صورت تا علوم پایه ای است که پایه و اساس این بیماری هاست.

مدیریت بیماری های سر و صورت شامل کلیه جنبه های درمان های جراحی و غیر جراحی از جمله روش های درمانی روانپزشکی می باشد. تا به امروز ، هیچ ژورنالی اطلاعات چند رشته ای را در زمینه پزشکی سر و صورت در اختیار خوانندگان قرار نداده است.

با استفاده از این زمینه در حال گسترش، مدیریت جراحی و غیر جراحی بیماری ها و از جمله تحقیقات اصلی در زمینه علوم پایه، توسعه، اتیولوژی و اپیدمیولوژی بیماری ها در ناحیه پیچیده جمجمه و صورت، اطلاعاتی برای مخاطبان ارائه می شود.

بررسی اعتبار ژورنال

این ژورنال علمی از اعتبار نسبتا مناسبی برخوردار می باشد. پایگاه هایی همچون تامسون، اسکوپوس و PubMed اقدام به نمایه سازی این ژورنال علمی نموده اند. پایگاه اسکوپوس از سال 2005 این مجله را ایندکس کرده است و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را کسب نماید.

این ژورنال همچنین ایندکس تامسون را دارد و isi می باشد. اخرین ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) این ژورنال ISI در لیست اعلامی از سوی پایگاه تامسون 1.49 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال 224 روز و مدت زمان انتشار پس از اکسپت دو هفته می باشد. هزینه چاپ مقاله در این ژورنال 2490 دلار است که پس از اکسپت باید پرداخت گردد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Head and Face Medicine،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 1746160X را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]