همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Nano Today ۱۰/۰۹/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال در زمینه نانو

معرفی ژورنال در زمینه نانو

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه نانو می پردازیم بدین منظور ژورنال Nano Today که یکی از مهمترین ژورنال ها در زمینه نانو فناوری می باشد انتخاب شده است. ژورنال Nano Today در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد.

این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، مهندسی شیمی، مهندسی زیستی، مهندسی پزشکی، علم مواد، فناوری نانو، دارو، پزشکی، فارماکولوژی، سم شناسی و داروسازی و علوم دارویی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه معرفی ژورنال Nano Today به صورت ارائه شده است.

معرفی ژورنال

Nano Today مجله بین المللی برای محققان در زمینه های کل علوم نانو و فناوری است و هم اکنون تحت پوشش تامسون علمی است. Nano Today از طریق گزینش منحصر به فرد خود از مقالات ارائه شده توسط آخرین همایشها، آخرین اخبار پژوهشی و اطلاعات مربوط به تحولات کلیدی، پوشش جامع این زمینه جدید جالب و پویا را ارائه می دهد.

احتمال پذیرش در این ژورنال معتبر 13 درصد و مدت زمان پذیرش در این ژورنال 2 هفته می باشد. مدت زمان اکسپت تا پابلیش آنلاین بر روی سایت برای این مجله حدودا 9 هفته می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

اعتبار این ژورنال علمی بسیار بالا می باشد. این ژورنال دارای نمایه اسکوپوس بوده و چارک سال 2018 آن Q1 می باشد. این ژورنال isi همچنین نمایه تامسون را داشته و ایمپکت فکتور آن 16.5 می باشد که نشان از ارجاعات بسیار بالا به این ژورنال است.

جهت بررسی اعتبار مجله Nano Today،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 17480132 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]
معرفی مجله تحقیقات دارویی
معرفی مجله تحقیقات دارویی
در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نمای [...]
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. [...]