همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Nano Today ۱۰/۰۹/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال در زمینه نانو

معرفی ژورنال در زمینه نانو

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه نانو می پردازیم بدین منظور ژورنال Nano Today که یکی از مهمترین ژورنال ها در زمینه نانو فناوری می باشد انتخاب شده است. ژورنال Nano Today در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد.

این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک، زیست شناسی مولکولی، بیوتکنولوژی، مهندسی شیمی، مهندسی زیستی، مهندسی پزشکی، علم مواد، فناوری نانو، دارو، پزشکی، فارماکولوژی، سم شناسی و داروسازی و علوم دارویی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه معرفی ژورنال Nano Today به صورت ارائه شده است.

معرفی ژورنال

Nano Today مجله بین المللی برای محققان در زمینه های کل علوم نانو و فناوری است و هم اکنون تحت پوشش تامسون علمی است. Nano Today از طریق گزینش منحصر به فرد خود از مقالات ارائه شده توسط آخرین همایشها، آخرین اخبار پژوهشی و اطلاعات مربوط به تحولات کلیدی، پوشش جامع این زمینه جدید جالب و پویا را ارائه می دهد.

احتمال پذیرش در این ژورنال معتبر 13 درصد و مدت زمان پذیرش در این ژورنال 2 هفته می باشد. مدت زمان اکسپت تا پابلیش آنلاین بر روی سایت برای این مجله حدودا 9 هفته می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

اعتبار این ژورنال علمی بسیار بالا می باشد. این ژورنال دارای نمایه اسکوپوس بوده و چارک سال 2018 آن Q1 می باشد. این ژورنال isi همچنین نمایه تامسون را داشته و ایمپکت فکتور آن 16.5 می باشد که نشان از ارجاعات بسیار بالا به این ژورنال است.

جهت بررسی اعتبار مجله Nano Today،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 17480132 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]