همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Veterinary Journal ۱۰/۰۸/۱۳۹۸
 آشنایی با مجله دامپزشکی

آشنایی با مجله دامپزشکی

مقاله ارائه شده در این بخش به منظور آشنایی با مجله دامپزشکی می باشد. این مجله isi در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. عمده فعالیت این ژورنال علوم کشاورزی و زیست شناسی، علوم حیوانات و جانورشناسی و دامپزشکی می باشد. در ادامه می توانید با ژورنال Veterinary Journal آشنا شوید.

معرفی ژورنال

مجله دامپزشکی (تأسیس 1875) سهم جهانی را در همه جنبه های علوم دامپزشکی و موضوعات مرتبط با آن منتشر می کند. این ژورنال مرتباً به بررسی موضوعی و تفسیرهایی درباره ویژگی های دارای اهمیت عمده می پردازد.

مقالات در تمام جنبه های علوم دامپزشکی با تأکید بر اطلاعات جدید با کیفیت عالی علمی و یا بالینی، مربوط به گونه های جانوری اهلی منتشر می شوند. این ژورنال برای اولین بار در سال 1875 با عنوان مجله دامپزشکی منتشر شد، این مجله از سال 1949 تا 1997 ، هنگامی که دوباره به عنوان اصلی خود بازگشت، به عنوان مجله دامپزشکی بریتانیا شناخته شد.

بررسی اعتبار ژورنال

اعتبار ژورنال Veterinary Journal  به نمایه ها تامسون و اسکوپوس آن و همچنین ایمپکت فکتور مناسب ژورنال می باشد. این ژورنال isi دارای ایمپکت فکتور 1.91 در سال 2018 می باشد.

این ژورنال همچنین از سال 1997 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. احتمال اکسپت در این ژورنال 13 درصد می باشد و مدت زمان داوری آن 3 هفته می باشد. مدت زمان اکسپت تا انتشار در این ژورنال ISI حدودا یک ماه است.

جهت بررسی اعتبار مجله Veterinary Journal،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 10900233 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]
معرفی مجله تحقیقات دارویی
معرفی مجله تحقیقات دارویی
در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نمای [...]
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. [...]