همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Veterinary Journal ۱۰/۰۸/۱۳۹۸
 آشنایی با مجله دامپزشکی

آشنایی با مجله دامپزشکی

مقاله ارائه شده در این بخش به منظور آشنایی با مجله دامپزشکی می باشد. این مجله isi در کشور انگلستان و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. عمده فعالیت این ژورنال علوم کشاورزی و زیست شناسی، علوم حیوانات و جانورشناسی و دامپزشکی می باشد. در ادامه می توانید با ژورنال Veterinary Journal آشنا شوید.

معرفی ژورنال

مجله دامپزشکی (تأسیس 1875) سهم جهانی را در همه جنبه های علوم دامپزشکی و موضوعات مرتبط با آن منتشر می کند. این ژورنال مرتباً به بررسی موضوعی و تفسیرهایی درباره ویژگی های دارای اهمیت عمده می پردازد.

مقالات در تمام جنبه های علوم دامپزشکی با تأکید بر اطلاعات جدید با کیفیت عالی علمی و یا بالینی، مربوط به گونه های جانوری اهلی منتشر می شوند. این ژورنال برای اولین بار در سال 1875 با عنوان مجله دامپزشکی منتشر شد، این مجله از سال 1949 تا 1997 ، هنگامی که دوباره به عنوان اصلی خود بازگشت، به عنوان مجله دامپزشکی بریتانیا شناخته شد.

بررسی اعتبار ژورنال

اعتبار ژورنال Veterinary Journal  به نمایه ها تامسون و اسکوپوس آن و همچنین ایمپکت فکتور مناسب ژورنال می باشد. این ژورنال isi دارای ایمپکت فکتور 1.91 در سال 2018 می باشد.

این ژورنال همچنین از سال 1997 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. احتمال اکسپت در این ژورنال 13 درصد می باشد و مدت زمان داوری آن 3 هفته می باشد. مدت زمان اکسپت تا انتشار در این ژورنال ISI حدودا یک ماه است.

جهت بررسی اعتبار مجله Veterinary Journal،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 10900233 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]