همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Acta Geotechnica ۱۰/۰۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک

معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک می پردازیم. بدین منظور ژورنال Acta Geotechnica انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم زمین و سیارات، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی فعالیت می نماید. ژورنال  Acta Geotechnica در کشور آلمان و تحت انتشارات اشپرینگر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال علمی می نماییم.

معرفی ژورنال

Acta Geotechnica یک ژورنال بین المللی است که به انتشار و نشر تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک اختصاص داده شده است. ژئ.تکنیک یک مبحث میان رشته ایست که با مواد ژئوماتیک مانند خاک و سنگ کار می کند.

این ژورنال بر تعامل بین مدلهای ژئومکانیکی و کاربردهای مهندسی آنها تأکید دارد. ژورنال Acta Geotechnica مقالات پژوهشی اصلی در مورد مفاهیم اساسی در ژئومکانیک و کاربردهای جدید آنها در مهندسی را بر اساس رویکردهای تجربی ، تحلیلی و / یا عددی ارائه می دهد.

هدف اصلی ژورنال تقویت درک مکانیسم های اساسی پدیده ها و فرآیندهای موجود در مواد ژئوماتیک، از مشکلات در مقیاس کیلومتر که در علم زمین شناسی و از پایین به مقیاس نانو با تأثیر بالقوه آنها در مهندسی ژئوفیزیک وجود دارد، می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

به منظور بررسی اعتبار ژورنال Acta Geotechnica نمایه های آن مورد بررسی قرار می گیرد. این ژورنال از سال 2006 توسط پایگاه اسکوپوس ایندکس شده و تا سال 2018 دارای چارک Q1 می باشد.

این ژورنال همچنین دارای ایندکس تامسون بوده و اخرین ایمپکت فکتور آن 3.24 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال isi حدودا 100 روز بوده و مدت زمان چاپ پس از اکسپت 17 روز می باشد.

سایر نمایه های این ژورنال:، Ulrich´s ، MetaPress ، Swets Informatin Services ، Thomson Gale ، IngentaConnect و Springerlink.

جهت بررسی اعتبار مجله Acta Geotechnica،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 18611125 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال ISI پیری
معرفی ژورنال ISI پیری
ژورنال ISI پیری در این بخش معرفی شده است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک،  زیست شناسی مولکولی و سالخوردگی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال ISI در کشور [...]
معرفی مجله تحقیقات دارویی
معرفی مجله تحقیقات دارویی
در این بخش به معرفی مجله تحقیقات دارویی می پردازیم. این مجله علمی در زمینه های فارماکولوژی ، سم شناسی و داروسازی و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی می نمای [...]
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر
معرفی و بررسی اعتبار مجله مطالعات تجربی هنر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هنری - علمی همانند بیشتر مجلات حوزه هنر تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. [...]