همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Acta Geotechnica ۱۰/۰۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک

معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک

در این بخش به معرفی ژورنال در زمینه مهندسی ژئوتکنیک می پردازیم. بدین منظور ژورنال Acta Geotechnica انتخاب شده است. این ژورنال علمی در زمینه های علوم زمین و سیارات، مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی فعالیت می نماید. ژورنال  Acta Geotechnica در کشور آلمان و تحت انتشارات اشپرینگر اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال علمی می نماییم.

معرفی ژورنال

Acta Geotechnica یک ژورنال بین المللی است که به انتشار و نشر تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک اختصاص داده شده است. ژئ.تکنیک یک مبحث میان رشته ایست که با مواد ژئوماتیک مانند خاک و سنگ کار می کند.

این ژورنال بر تعامل بین مدلهای ژئومکانیکی و کاربردهای مهندسی آنها تأکید دارد. ژورنال Acta Geotechnica مقالات پژوهشی اصلی در مورد مفاهیم اساسی در ژئومکانیک و کاربردهای جدید آنها در مهندسی را بر اساس رویکردهای تجربی ، تحلیلی و / یا عددی ارائه می دهد.

هدف اصلی ژورنال تقویت درک مکانیسم های اساسی پدیده ها و فرآیندهای موجود در مواد ژئوماتیک، از مشکلات در مقیاس کیلومتر که در علم زمین شناسی و از پایین به مقیاس نانو با تأثیر بالقوه آنها در مهندسی ژئوفیزیک وجود دارد، می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

به منظور بررسی اعتبار ژورنال Acta Geotechnica نمایه های آن مورد بررسی قرار می گیرد. این ژورنال از سال 2006 توسط پایگاه اسکوپوس ایندکس شده و تا سال 2018 دارای چارک Q1 می باشد.

این ژورنال همچنین دارای ایندکس تامسون بوده و اخرین ایمپکت فکتور آن 3.24 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال isi حدودا 100 روز بوده و مدت زمان چاپ پس از اکسپت 17 روز می باشد.

سایر نمایه های این ژورنال:، Ulrich´s ، MetaPress ، Swets Informatin Services ، Thomson Gale ، IngentaConnect و Springerlink.

جهت بررسی اعتبار مجله Acta Geotechnica،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 18611125 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]