همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Space Policy ۰۹/۱۶/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال isi در زمینه فضا

معرفی ژورنال isi در زمینه فضا

ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، علوم اجتماعی، جامعه شناسی و علوم سیاسی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال تحت انتشارات الزویر و در کشور انگلستان فعالیت می کند. در ادامه به معرفی این ژورنال isi می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال isi سیاست فضایی یک مجله بین رشته ای بین المللی است که در زمینه های روابط بین الملل ، اقتصاد ، تاریخ ، مطالعات هوافضا ، مطالعات امنیتی ، مطالعات توسعه ، علوم سیاسی و اخلاق فعالیت می نماید تا در زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، صنعتی ، بحث و تحلیل فعالیت های فضایی را ارائه دهد.

در زمینه های قانونی ، فرهنگی و اجتماعی. در کنار مقالات کامل، ژورنال بخش هایی از افکار ، مطالعات موردی و گزارش های کوتاه را نیز منتشر می کند و  هدف از این کار فراهم کردن زمینه ای برای تبادل نظر و عقاید بوده و وسیله ای است که نویسندگان می توانند سیاست گذاران و سازمان های بین المللی را نسبت به نظرات خود آگاه سازند.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال isi سیاست فضایی نشان می دهد که این ژورنال از اعتبار متوسطی برخوردار می باشد. این ژورنال علمی از شال 1985 دارای نمایه اسکوپوس بوده و آخرین چارک آن Q3 می باشد. این ژورنال همچنین دارای ایندکس تامسون بوده و در سال 2018 توانسته ایمپکت فکتور 0.58 را ازآن خود نماید.

احتمال اکسپت مقاله در این ژورنال isi حدودا 54 درصد می باشد و مدت زمان داوری آن حدودا 13 هفته است. مقالات در طی 13 هفته پس از پذیرش بر روی سایت مجله آنلاین می شوند.

جهت بررسی اعتبار ژورنال  سیاست فضایی،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 02659646 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]