همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Advances in Structural Engineering ۰۹/۰۹/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا و تحت انتشارات SAGE اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در زمینه های مهندسی عمران، مهندسی سازه و ساختمان مقالات محققین را چاپ می نماید. در ادامه معرفی ژورنال به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال پیشرفت ها در مهندسی سازه در سال 1997 آغاز به کار کرد و از همان ابتدا به یکی از مجلات مهم در زمینه مهندسی سازه تبدیل شد. برای تحقق هرچه بهتر رسالت این ژورنال isi، اخیراً تصمیم گرفته شد که دو ویژگی جدید برای ژورنال راه اندازی شود: (الف) مقالات مروری که یک نمایش عمیق از موضوعاتی با تخصص سازه ای را ارائه می دهند. (ب) مقالات کوتاه که فناوریهای واقعاً جدیدی را در مهندسی سازه ارائه می دهند. این ژورنال isi با افزودن این دو ویژگی جدید ، مقالات را در دسته های زیر منتشر می کند:

مقالات تحقیقاتی

مقالات نقدی دعوت شده

یادداشت های فنی

یادداشتهای فنی فناوری جدید

بررسی کتاب

اطلاعیه ها

سرمقاله ها

مقالات نقدی دعوت شده مقالات مدرنی است که توسط محققان برجسته به دعوت سردبیر تهیه شده است. این مقالات دعوت شده برای سرعت بخشیدن به روند انتشار ، سریعاً (به طور معمول طی 4 هفته) داوری می شوند. مقالات نقد شده دعوت شده، به عنوان زیر مجموعه ای از مقالات کامل، تهیه شده و به همان شکل و قالب مورد نیاز مطابق با مقالات پژوهشی می باشد.

این ژورنال یک محل برای انتشار عمده برای تحقیقات در زمینه مهندسی سازه و یک انجمن بین المللی برای تبادل ایده های نوآورانه می باشد. نتایج تحقیقاتی که در این ژورنال گزارش شده است، کلیه جنبه های آنالیز ، رفتار ، طراحی و ساخت سازه های مهندسی عمران مانند ساختمان ها ، پل ها ، برج ها و دکل ها ، سازه های ذخیره سازی و سکوهای دریایی را در بر می گیرد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار این ژورنال نشان میدهد که این ژورنال یکی از برترین های مهندسی سازه می باشد. این ژورنال دارای نمایه هایی منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 1999 این ژورنال را نمایه کرده است. در سال 2018 آخرین چارک این ژورنال Q2 بوده و اخرین ضریب تاثیر (ایمپکت فکتور) آن 1.32 می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله Advances in Structural Engineering،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 13694332 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]