همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
The Journal of Headache and Pain ۰۹/۰۶/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار مجله درد و سر درد

بررسی اعتبار مجله درد و سر درد

بررسی اعتبار مجله درد و سر درد در این بخش ارائه شده است. این ژورنال isi زیر نظر انتشارات اشپرینگر و در کشور آلمان فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های بیهوشی و پزشکی درد
پزشکی و نورولوژی (بالینی) اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار مجله Headache and Pain به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی مجله

ژورنال درد و سردرد، مجله با دسترسی آزاد و با داوری کامل می باشد که تحت نام BMC و به عنوان بخشی از Springer Nature ، منتشر می شود. این مجله به طور خاص به محققان درگیر در همه جنبه های سردرد و سندرم درد و موارد مرتبط با آن، از جمله اپیدمیولوژی ، بهداشت عمومی ، علوم پایه ، پزشکی انتقال، آزمایش های بالینی و داده های دنیای واقعی اختصاص یافته است.

این ژورنال علمی مقالات بین رشته ای در زمینه های پزشکی که با مسائل درد، سردرد و داروهای مرتبط با دردمرتبط می باشند را نیز پوشش می دهد. بویژه موارد ارسالی در زمینه های علوم بالینی ، ارتباط و علوم پایه که در زمینه های مدیریت درد ، ژنتیک ، عصب شناسی و پزشکی داخلی کار شده اند را حمایت می کند.

این ژورنال isi مقالات تحقیقاتی ، بررسی ها ، گزارش ها و همچنین مقالات مروری را که بهترین راهکارها را در مدیریت بیماران مبتلا به سردرد و درد ناشی از آن را ارائه می دهد را منتشر می کند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله  درد و سر درد با توجه به امتیازات و نمایه های آن نشان از معتبر بودن آن دارد. این ژورنال دارای نمایه اسکوپوس از سال 2001 می باشد و در سال 2018 توانسته چارک q1 را به دلیل ارجاعات بالای مقالات آن دریافت نماید.

این ژورنال isi همچنین دارای نمایه تامسون بوده و ضریب تاثیر سال 2018 آن 3.9 می باشد. مدت زمان اکسپت در ژورنال  درد و سر درد 19 روز و احتمال اکسپت در آن 43 درصد است. هزینه چاپ این ژورنال علمی 2490 دلار می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله The Journal of Headache and Pain،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 11292377 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]