همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Informetrics ۰۹/۰۴/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI انفورماتیک

معرفی ژورنال ISI انفورماتیک

معرفی ژورنال ISI انفورماتیک در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های علوم کامپیوتر، برنامه های کاربردی علوم کامپیوتر، علوم تصمیم گیری، علوم مدیریت و تحقیقات عملیات، ریاضیات، ریاضیات کاربردی، مدل سازی و شبیه سازی، آمار و احتمال، علوم اجتماعی، کتابخانه و علوم اطلاعات می نماید.

در ادامه بررسی و معرفی ژورنال ISI انفورماتیک به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

مجله انفورماتیک (JOI) تحقیقات دقیق و با کیفیت بالا که در زمینه علم اطلاعات می باشد را منتشر می کند. تمرکز اصلی این ژورنال ISI بر روی مباحث مربوط به کتابشناسی، علم سنجی، وب سنجی، ثبت اختراع، اندازه سنجی و ارزیابی تحقیقات است.

مقالاتی که درمورد مشکلات غیرانتفاعی با استفاده از روشهایی از سایر زمینه های کمی مانند ریاضیات ، آمار ، علوم کامپیوتر ، اقتصاد و اقتصاد سنجی و علوم شبکه باشد، مورد حمایت قرار میگیرد. این ژورنال  هر دو نوع مقالات نظری و تجربی را منتشر می کند.

به طور کلی ، مطالعات موردی که ، به عنوان یک تحلیل کتابشناختی با تمرکز بر یک زمینه تحقیق خاص یا یک کشور خاص، باشد برای انتشار در JOI مناسب نیست، مگر اینکه مقاله حاوی عناصر روش شناختی نوآورانه باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد که این ژورنال دارای اعتبار مناسب می باشد. این ژورنال از سال 2018 دارای ایندکس اسکوپوس بوده و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را به خود اختصاص دهد.

این ژورنال همچنین دارای نمایه تامسون بوده و ISI می باشد. در سال 2018 این ژورنال توانست ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 3.87 را کسب نماید که نشان از ارجاعات بالا به این ژورنال می باشد.

این ژورنال ISI دسترس آزاد بوده و هزینه چاپ آن 2000 دلار می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال 3 هفته و مدت زمان چاپ آن پس از اکسپت یک ماه می باشد. احتمال اکسپت در این ژورنال ISI حدودا 21 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Journal of Informetrics،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 17511577 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]
معرفی ژورنال  Cleaner Production
معرفی ژورنال Cleaner Production
در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور ه [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا [...]