همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Informetrics ۰۹/۰۴/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI انفورماتیک

معرفی ژورنال ISI انفورماتیک

معرفی ژورنال ISI انفورماتیک در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های علوم کامپیوتر، برنامه های کاربردی علوم کامپیوتر، علوم تصمیم گیری، علوم مدیریت و تحقیقات عملیات، ریاضیات، ریاضیات کاربردی، مدل سازی و شبیه سازی، آمار و احتمال، علوم اجتماعی، کتابخانه و علوم اطلاعات می نماید.

در ادامه بررسی و معرفی ژورنال ISI انفورماتیک به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

مجله انفورماتیک (JOI) تحقیقات دقیق و با کیفیت بالا که در زمینه علم اطلاعات می باشد را منتشر می کند. تمرکز اصلی این ژورنال ISI بر روی مباحث مربوط به کتابشناسی، علم سنجی، وب سنجی، ثبت اختراع، اندازه سنجی و ارزیابی تحقیقات است.

مقالاتی که درمورد مشکلات غیرانتفاعی با استفاده از روشهایی از سایر زمینه های کمی مانند ریاضیات ، آمار ، علوم کامپیوتر ، اقتصاد و اقتصاد سنجی و علوم شبکه باشد، مورد حمایت قرار میگیرد. این ژورنال  هر دو نوع مقالات نظری و تجربی را منتشر می کند.

به طور کلی ، مطالعات موردی که ، به عنوان یک تحلیل کتابشناختی با تمرکز بر یک زمینه تحقیق خاص یا یک کشور خاص، باشد برای انتشار در JOI مناسب نیست، مگر اینکه مقاله حاوی عناصر روش شناختی نوآورانه باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد که این ژورنال دارای اعتبار مناسب می باشد. این ژورنال از سال 2018 دارای ایندکس اسکوپوس بوده و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را به خود اختصاص دهد.

این ژورنال همچنین دارای نمایه تامسون بوده و ISI می باشد. در سال 2018 این ژورنال توانست ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 3.87 را کسب نماید که نشان از ارجاعات بالا به این ژورنال می باشد.

این ژورنال ISI دسترس آزاد بوده و هزینه چاپ آن 2000 دلار می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال 3 هفته و مدت زمان چاپ آن پس از اکسپت یک ماه می باشد. احتمال اکسپت در این ژورنال ISI حدودا 21 درصد می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Journal of Informetrics،  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله به شماره: 17511577 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]