همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Administrative Science Quarterly ۰۷/۱۵/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال فصلنامه علوم اداری

بررسی اعتبار ژورنال فصلنامه علوم اداری

بررسی اعتبار ژورنال فصلنامه علوم اداری در این بخش ارائه شده است.  فصلنامه علوم اداری در کشور آمریکا و تحت انتشارات Cornell University Press اقدام به چاپ مقاله می نماید. عمده فعالیت این ژورنال در زمینه های هنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی، مدیریت عمومی، جامعه شناسی و علوم سیاسی می باشد. در ادامه به معرفی کامله این ژورنال علممی می پردازیم.

معرفی ژورنال

هدف اصلی فصلنامه علوم اداری پیشبرد درک دولت از طریق تحقیقات تجربی و تحلیل نظری می باشد. این ژورنال "دولت" را به وسیع ترین مفهوم ممکن تفسیر می کند که شامل کلیه فرآیندهای درگیر در ایجاد، هماهنگی و تغییر تنظیمات اجتماعی می باشد که در دولت اتفاق می افتد.

فصلنامه علوم اداری به دنبال پیشبرد درک مدیریت سازمانها و سازماندهی بخش های متنوع از جمله تیمها ، سازمانهای تجاری و غیرانتفاعی ، سازمانهای دولتی و بازارها می باشد. مقاله های ارسالی به این مجله می تواند شامل کشف و تجزیه و تحلیل پدیده های جدید ، حساب های نظری جدید که از طریق تجزیه و تحلیل تجربی و یا تأیید نظریه موجود انجام شده است، باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال علوم اداری نشان می دهد که این ژورنال جزو برترین ژورنال های جهان در زمینه اداری می باشد، این ژورنال از سال 1975 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و توانسته رتبه اول این پایگاه در زمینه مجلات اداری را کسب نماید. اخرین چارک این ژورنال Q1 می باشد. این ژورنال ISI همچنین دارای نمایه تامسون بوده و دارای ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 8.02 می باشد که نشان از ارجاع دهی بالا به این ژورنال دارد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال علوم اداری، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 00018392 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]