همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Engineering and Technology Management - JET-M ۰۷/۰۷/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی

بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی

بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال ISI در زمینه های تجارت ، مدیریت و حسابداری، روابط صنعتی، استراتژی و مدیریت، علوم تصمیم گیری، سیستم های اطلاعاتی و مدیریت، علوم مدیریت و تحقیقات عملیات و مهندسی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی به صورت کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی (JET-M) یک ژورنال تحقیقاتی بین المللی است که با هدف داوری و ارتقاء تئوری و عملکرد فناوری ، نوآوری و مدیریت مهندسی طراحی شده است. این ژورنال رشته های مهندسی ، علوم و مدیریت را به هم پیوند می دهد. این ژورنال مباحث درگیر در برنامه ریزی ، توسعه و اجرای توانایی های تکنولوژی برای شکل دادن و تحقق اهداف استراتژیک و عملیاتی یک سازمان را ارائه می دهد.

مدت زمان پاسخگویی این ژورنال isi به مقالات ارسالی از سوی محققین 12 هفته بوده و مدت زمان چاپ آن 9 هفته می باشد. احتمال اکسپت مقاله در این ژورنال 6 درصد می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ISI مهندسی و مدیریت تکنولوژی نشان دهنده قدمت و اعتبار آن می باشد. این ژورنال در حدود سی سال است که در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و در سال 2018 دارای چارک Q1 می باشد. این ژورنال همچنین در پایگاه تامسون نمایه شده و اخرین ایمپکت فکتور (ضریب تاثیر) آن 2.159 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Journal of Engineering and Technology Management - JET-M، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 09234748 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]