همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Small ۰۷/۰۶/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال ISI تحت عنوان کوچک

معرفی ژورنال ISI تحت عنوان کوچک

ژورنال ISI کوچک (Small) در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. این ژورنال علمی در کشور آلمان و تحت انتشارات وایلی و در زمینه های بیوشیمی، زیست شناسی ملکولی، ژنتیک، بایوتکنولوژی، شیمی، مهندسی، علوم مواد و مصالح، نانوتکنولوژی و پزشکی اقدام به چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال ISI می پردازیم.

معرفی ژورنال

میکرو و نانو: بدون ماده کوچک. علم در مقیاس نانو و میکروسکوپی در حال حاضر یکی از موضوعات مورد علاقه دانشمندان است. ژورنال ISI کوچک( Small ) بهترین انجمن را برای مطالعات تجربی و نظری تحقیقات بین رشته ای اساسی و کاربردی در این ابعاد می باشد. در این ژورنال ISI می توان ترکیبی جذاب از ارتباطات، بررسی ها ، مفاهیم ، نکات برجسته ، مقاله ها و مقالات مروری را مطالعه نمایید. این ژورنال که در زمره برترین ژورنالهای چند رشته ای قرار دارد  طیف گسترده ای از مباحث را در مقیاس نانو و میکرو در ارتباط با علوم مواد ، شیمی ، فیزیک ، مهندسی ، پزشکی و زیست شناسی پوشش می دهد. 

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ISI کوچک نشان از اعتبار بالای آن دارد. این ژورنال با داشتن ضریب تاثیر 10.85 یکی از معتبرترین ژورنال های علمی چند رشته ای جهان می باشد. این ژورنال همچنین از سال 2005 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال در حدود 6 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Small، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 16136810 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]