همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Plant Journal ۰۷/۰۳/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال isi گیاه

بررسی اعتبار ژورنال isi گیاه

ژورنال isi گیاه که در این بخش به بررسی آن پرداختیم، در زمینه های علوم کشاورزی و زیست شناسی، علوم گیاهی، بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی و زیست شناسی سلولی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال isi تحت انتشارات Blackwell Publishing Inc و در کشور انگلستان فعالیت می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال isi می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال isi گیاه مقالات پژوهشی در زمینه زیست شناسی گیاهی مدرن که عمدتا آزمایشگاهی هستند را نشر میدهد. ژورنال گیاه در واقع یک انجمن پویا جهت رشد و پیشرفت تحقیقات در زمینه علوم گیاهی می باشد. این ژورنال طلایه دار علوم زیست شناسی با پیشرفت در زمینه بررسی ارتباط بین گیاه و سایر موجودات می باشد.

ژورنال isi گیاه در واقع مقالاتی را نشر می دهد که در زمینه علوم گیاهی بررسی هایی را انجام داده باشد که مورد توجه جامعه علوم گیاهی قرار گیرد و دید عموم را نسبت به درک گیاه بهتر نماید.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال isi گیاه نشان از اعتبار بسیار بالای آن دارد. این ژورنال از سال 1991 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و از سال 1999 تا کنون دارای چارک یک از این پایگاه علمی می باشد. این ژورنال همچنین دارای نمایه تامسون می باشد و در سال 2018 توانسته ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) 5.7 را به خود اختصاص دهد. مدت زمان ارسال تا تصمیم اولیه در ارتباط با مقاله 26 روز کاری می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Plant Journal، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 09607412 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]