همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Education Economics ۰۷/۰۱/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال isi اقتصاد آموزشی

معرفی ژورنال isi اقتصاد آموزشی

معرفی ژورنال isi اقتصاد آموزشی در این بخش ارائه شده است. بدین منظور ژورنال Education Economics جهت بررسی انتخاب شده است. این ژورنال isi در کشور انگلستان و تحت انتشارات Carfax Publishing Ltd اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های اقتصاد و دارایی، علوم اجتماعی و آموزش می نماید. در ادامه به معرفی کامل این ژورنال isi می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال isi اقتصاد آموزشی یک ژورنال با داوری کامل می باشد که به عنوان تالار گفتگو در همه زمینه های اقتصاد و مدیریت آموزش خدمت می کند. این ژورنال isi تأكيد ويژه به جنبه هاي "كمي" مديريت آموزشي دارد كه شامل رشته هاي عددي مانند اقتصاد و تحقيقات عملياتي است.

در این ژورنال مطالعات کاربردی با پیامدهای روشن سیاست به صورت ویژه مورد تشویق قرار می گیرد. مخاطبین مجله شامل دانشگاهیانی می باشد که در زمینه های آموزش ، اقتصاد و مدیریت فعال می باشند. کارمندان دولت و مسئولان دولتی  و افراد محلی که مسئول آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی می باشند نیز از مخاطبین این مجله می باشند.

بررسی اعتبار ژورنال

ژورنال اقتصاد آموزشی در پایگاه هایی همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده است. پایگاه اسکوپوس از سال 1993 این ژورنال isi را نمایه کرده و اخرین چارک آن Q3 می باشد. این ژورنال isi دارای ایمپکت فکتور نمیباشد. مدت زمان داوری این ژورنال 3-6 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال Education Economics، منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله 09645292 را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]