همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Greece best Journals ۰۶/۱۳/۱۳۹۸
 معرفی ژونال های برتر کشور یونان

معرفی ژونال های برتر کشور یونان

جهت آشنایی بیشتر با ژورنال های معتبر اقدام به معرفی ژورنال های بین المللی و داخلی نموده ایم. در این بخش نیز معرفی ژونال های برتر کشور یونان ارائه شده است. این ژورنال ها در پایگاه هایی همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده اند. 

5 ژورنال برتر کشور یونان که از لحاظ سایتیشن و نمایه در بین سایر مجلات این کشور سرامد هستند به صورت زیر می باشد:

اولین ژورنالی که سعی در معرفی آن داریم ژورنال Cancer Genomics and Proteomics می باشد که تحت انتشارات International Institute of Anticancer Research اقدام به چاپ مقاله در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک، زیست شناسی مولکولی، بیوشیمی، تحقیقات سرطان می نماید. این ژورنال علمی دارای نمایه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 2004 اقدام به نمایه سازی این ژورنال نموده است. و چارک Q1 را به این ژورنال اختصاص داده است. این ژورنال ISI همچنین دارای ایمپکت 2.4 در سال 2018 می باشد.

Oncology Reports ژورنال علمی دیگری می باشد که در این بخش معرفی می گردد. بررسی اعتبار این ژورنال علمی نشان از اعتبار بالای آن دارد. پایگاه اسکوپوس این ژورنال را به عنوان برترین ژورنال کشور یونان معرفی کرده است و در سال 2018 دارای چارک Q2 می باشد. این ژورنال همچنین دارای ایندکس تامسون بوده و اخرین ایمپکت فکتور این ژورنال ISI در سال 2018 عدد 2.9 می باشد. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی، تحقیق سرطان، دارو، پزشکی و انکولوژی اقدام به نشر مقالات علمی می نماید.

در ادامه بررسی ژورنال های برتر بونان به معرفی ژورنال International Journal of Molecular Medicine می پردازیم. این ژورنال علمی تحت انتشارات Demetrios A. Spandidos Ed. & Pub و در زمینه های بیوشیمی ، ژنتیک، زیست شناسی مولکولی ، ژنتیک و پزشکی اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال از سال 1998 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. این ژورنال ISI از ایندکس تامسون بهره برده و دارای ایمپکت فکتور 2.78 می باشد.

ژونال Annals of Gastroenterology چهارمین ژورنال برتر یونانی می باشد که در این بخش به معرفی آن می پردازیم. این ژورنال در زمینه های پزشکی به خصوص Gastroenterology فعالیت داد. انتشارات Hellenic Society of Gastroenterology نشر این ژورنال را بر عهده دارد. این ژورنال ISI بوده و دارای نمایه تامسون می باشد.

Journal of Biological Research نیز یکی از ژورنال های معتبر یونانی بوده که تحت انتشارات BioMed Central فعالیت می کند. این ژونال از سال 2008 در پایگاه اسکوپوس ایندکس شده و دارای چارک Q1 می باشد. این ژورنال همچنین ISI بوده و در پایگاه تامسون نمایه شده است. بیشترین حوزه فعالیت علوم کشاورزی و زیست شناسی، بیوشیمی ، ژنتیک و زیست شناسی مولکولی می باشد.

به منظور آشنایی با سایر ژورنال های علمی کلیک کنید.

جهت بررسی اعتبار ژورنال های ارائه شده منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]