همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
اصطلاحات روند داوری مقاله ۰۶/۱۲/۱۳۹۸
 اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله

اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله

اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله یکی از نکات مهم و ضروری در بحث سابمیت و اکسپت مقاله می باشد که محققین باید به این اصطلاحات تسلط کافی داشته باشند. در این بخش سعی شده تا اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله جهت استفاده علاقه مندان ارائه شده است.

اصطلاحات رایج در پروسه داوری مقاله به ترتیب شروع سابمیت تا نتیجه داوری به شرح زیر می باشد:

submitted to journal: این اصطلاح زمانی در بخش Current status نوشته میشود که نویسنده مرحله سابمیت مجله خود را به اتمام رسانده باشد.

with in journal: اصولا سه الی پنج روز کاری پس از سابمیت وضعیت مقاله به with in journal تغییر می کند. این اصطلاح بدین معنی می باشد که منشی مجله مقاله را دریافت نموده است.

with editor: اصطلاح with editor به معنی آن می باشد که مقاله جهت بررسی اولیه و کلی به دستان سردبیر رسیده است تا درصورت مناسب بودن مقاله آن را جهت داوری ارسال نماید.

Reviewer Invited: یعنی مقاله برای داورها ارسال شده و منتظر تایید از سوی یک داور جهت داوری مقاله می باشد.

Under Review: در صورتی که یکی از داورن قبول به داوری مقاله کنند وضعیت مقاله در پروفایل مجله به حالت Under Review تغییر می کند.

Ready for Decision: پس از اتمام داوری و فرارسیدن زمان اعلام نتیجه، حالت status مقاله به Ready for Decision تغییر می کند.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]