همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Joule ۰۶/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایالات متحده آمریکا و تحت انتشارات Cell Press و در زمینه انرژی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال Joule می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال ژول ، یک مجله خواهر برای مجله Cell می باشد و خانه ای برای تحقیقات ، تحلیل ها و ایده های برجسته می باشد که یک چالش کلیدی جهانی را تحت عنوان نیاز به انرژی پایدارتر برطرف می کند. ژول یک مجله متمایز و آینده نگر است ، که رشته ها و مقیاس های تحقیق انرژی را می سازد. ژول با ارائه راه حلهای پایدار در زمینه انرژی ، تمام افرادی که در حال تحقیق و تحلیل چالش ها - علمی ، فنی ، اقتصادی ، سیاست و اجتماعی هستند - را به هم متصل می کند.

ژول در تمامی زمینه تحقیقاتی انرژی را شامل می شود ، از تحقیقات بنیادی آزمایشگاهی منجمله تبدیل انرژی و ذخیره انرژی تا تجزیه و تحلیل تأثیرگذار در سطح جهانی. ژول به طور هدفمند پیامدهای ، چالش ها و فرصت های تحقیقات انرژی جدید برای گروه های مختلفی که در کل در این زمینه کار می کنند را برجسته و تقویت خواهد کرد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ژول نشان از اعتبار بالای آن دارد. این ژورنال جزو برترین ژورنال های مرتبط با انرژی می باشد. پایگاه هایی همچون اسکوپوس اقدام به نمایه سازی این ژورنال نموده اند. پایگاه اسکوپوس از سال 2017 این ژورنال را نمایه کرده و این ژورنال در کمتر از یک سال یعنی در سال 2018 توانسته چارک ًQ1 را کسب نماید. ژورنال ژول همچنین دارای نمایه تامسون می باشد. این ژورنال ISI دارای ایمپکت فکتور نمی باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال ژول منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  25424351 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی
در این بخش به بررسی اعتبار مجله تکنولوژی و مهندسی پزشکی می پردازیم. این ژورنال ISI در رشته های [...]