همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Joule ۰۶/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول

بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایالات متحده آمریکا و تحت انتشارات Cell Press و در زمینه انرژی اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال Joule می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال ژول ، یک مجله خواهر برای مجله Cell می باشد و خانه ای برای تحقیقات ، تحلیل ها و ایده های برجسته می باشد که یک چالش کلیدی جهانی را تحت عنوان نیاز به انرژی پایدارتر برطرف می کند. ژول یک مجله متمایز و آینده نگر است ، که رشته ها و مقیاس های تحقیق انرژی را می سازد. ژول با ارائه راه حلهای پایدار در زمینه انرژی ، تمام افرادی که در حال تحقیق و تحلیل چالش ها - علمی ، فنی ، اقتصادی ، سیاست و اجتماعی هستند - را به هم متصل می کند.

ژول در تمامی زمینه تحقیقاتی انرژی را شامل می شود ، از تحقیقات بنیادی آزمایشگاهی منجمله تبدیل انرژی و ذخیره انرژی تا تجزیه و تحلیل تأثیرگذار در سطح جهانی. ژول به طور هدفمند پیامدهای ، چالش ها و فرصت های تحقیقات انرژی جدید برای گروه های مختلفی که در کل در این زمینه کار می کنند را برجسته و تقویت خواهد کرد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ژول نشان از اعتبار بالای آن دارد. این ژورنال جزو برترین ژورنال های مرتبط با انرژی می باشد. پایگاه هایی همچون اسکوپوس اقدام به نمایه سازی این ژورنال نموده اند. پایگاه اسکوپوس از سال 2017 این ژورنال را نمایه کرده و این ژورنال در کمتر از یک سال یعنی در سال 2018 توانسته چارک ًQ1 را کسب نماید. ژورنال ژول همچنین دارای نمایه تامسون می باشد. این ژورنال ISI دارای ایمپکت فکتور نمی باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال ژول منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  25424351 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال ژول در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایالات متحده آمریکا و تحت انتشارات Cell Press و در زمینه انرژی اقدام به چاپ مقالات عل [...]
معرفی ژورنال های برتر در زمینه موسیقی
معرفی ژورنال های برتر در زمینه موسیقی
معرفی ژورنال های برتر در زمینه موسیقی در این بخش ارائه می شود. این ژورنال ها در برترین نمایه های علمی دنیا منجمله اسکوپوس و تامسون نمایه شده اند. محققین می توانن با ارسال مقاله [...]
معرفی مجله های برتر کشور پاکستان
معرفی مجله های برتر کشور پاکستان
در این بخش به معرفی مجله های برتر کشور پاکستان می پردازیم. بدین منظور 5 ژورنال که در پایگاه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس نمایه شده اند، انتخاب شده و مورد بررسی قرار گر [...]