همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Game Studies ۰۶/۱۰/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال مطالعات بازی

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات بازی

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات بازی  در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور نروژ و تحت انتشارات The Swedish Research Council اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. عمده فعالیت این ژورنال در زمینه های 

هنر و علوم انسانی، علوم تصمیم گیری، آمار ، احتمال و عدم قطعیت، ریاضیات کاربردی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی می باشد. در ادامه به بررسی کامل اعتبار ژورنال مطالعات بازی می پردازیم.

معرفی ژورنال

ماموریت اصلی ژورنال مطالعات بازی، کشف ژانر فرهنگی غنی از بازی ها برای ایده ها و نظریه های علمی وارائه آن به محققین می باشد. همچنین این ژورنال هدف تهیه کانال آکادمیک برای بحث در مورد بازی ها را دنبال می کند.

مطالعات بازی ژورنالی اپن اکسس، بوده و در زمینه های میان رشته ای که به تحقیق در مورد بازی ها اختصاص دارد و سالانه چندین بار در سایت www.gamestudies.org منتشر می شود، اختصاص دارد.

تمرکز اصلی ژورنال جنبه های زیبایی شناختی ، فرهنگی و ارتباطی بازی های رایانه ای است ، اما هر مقاله ای که قبلاً منتشر نشده است و روی بازی ها تمرکز دارد ، مورد استقبال قرار می گیرد. مقالات پیشنهادی باید بدون اصطلاحات ژارگون باشد و باید سعی در ایجاد تغییر جدیدی در بازی ها داشته باشد ، نه اینکه از بازی ها به عنوان استعاره یا تصویرگری نظریه یا پدیده دیگر استفاده کند.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد این ژورنال یکی از معدود ژورنال های معتبر در زمینه بازی می باشد که در پایگاه هایی همچون اسکوپوس نمایه شده است. اخرین چارک این ژورنال Q1 می باشد. این ژورنال همچنین دسترس آزاد بوده و برای انتشار مقالات از نویسندگان هزینه دریافت می نماید.

جهت بررسی اعتبار ژورنال مطالعات بازی  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  16047982 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]