همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
برنامه مشابهت یاب مقالات
پایگاه مجلات و همایشات علمی Journals hub با توجه به نیاز رزومره اساتید و دانشجویان در بررسی و امکان سنجی چاپ مقاله خود به یاری محققین و داوران عزیز می پردازد. هدف از ارائه این خدمت صرفا رشد و ارتقا سطح دانش و چاپ مقالات علمی با کیفیت بالا توسط محققین عزیزمان می باشد. [...]
Journal of Industrial and Engineering Chemistry ۰۶/۰۹/۱۳۹۸
 معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی

معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی

معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی که در کشور کره جنوبی و تحت انتشارات Korean Society of Industrial Engineering Chemistry فعالیت دارد در این بخش معرفی شده است. این ژورنال علمی در زمینه شیمی فعالیت دارد. در ادامه به معرفی کامل مجله شیمی مهندسی و صنعتی می پردازیم.

معرفی مجله

مجله شیمی صنعتی و مهندسی به صورت دو ماهه یک بار و به زبان انگلیسی توسط انجمن شیمی صنعتی و مهندسی کره جنوبی منتشر می شود. JIEC مسائل چند رشته ای را در یک مجله گرد هم آورده است و انتشار اطلاعات در مورد همه جنبه های تحقیق و توسعه در شیمی صنعتی و مهندسی هدف اصلی آن می باشد.

مشارکت ها با این مجله در قالب مقالات پژوهشی ، ارتباطات کوتاه ، نظرات و بررسی ها برای انتشار در نظر گرفته شده است. مسئولین این مجله از پژوهش های اصلی که منتشر نشده اند و قرار نیست در جای دیگری منتشر شوند ، استقبال می کنند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله شیمی صنعتی و مهندسی نشان می دهد پایگاه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس اقدام به نمایه سازی این مجلات نموده اند. پایگاه اسکوپوس از سال  اقدام به نمایه سازی این مجله نموده است و در سال 2018 چارک q1 را به این ژورنال اختصاص داده است. پایگاه تامسون نیز به این ژورنال isi در سال 2018 امپکت فکتور 4.8 را با توجه به ارجاعاتش داده است.

جهت بررسی اعتبار مجله شیمی صنعتی و مهندسی منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  1226086X ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]