همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Industrial and Engineering Chemistry ۰۶/۰۹/۱۳۹۸
 معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی

معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی

معرفی مجله شیمی مهندسی و صنعتی که در کشور کره جنوبی و تحت انتشارات Korean Society of Industrial Engineering Chemistry فعالیت دارد در این بخش معرفی شده است. این ژورنال علمی در زمینه شیمی فعالیت دارد. در ادامه به معرفی کامل مجله شیمی مهندسی و صنعتی می پردازیم.

معرفی مجله

مجله شیمی صنعتی و مهندسی به صورت دو ماهه یک بار و به زبان انگلیسی توسط انجمن شیمی صنعتی و مهندسی کره جنوبی منتشر می شود. JIEC مسائل چند رشته ای را در یک مجله گرد هم آورده است و انتشار اطلاعات در مورد همه جنبه های تحقیق و توسعه در شیمی صنعتی و مهندسی هدف اصلی آن می باشد.

مشارکت ها با این مجله در قالب مقالات پژوهشی ، ارتباطات کوتاه ، نظرات و بررسی ها برای انتشار در نظر گرفته شده است. مسئولین این مجله از پژوهش های اصلی که منتشر نشده اند و قرار نیست در جای دیگری منتشر شوند ، استقبال می کنند.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله شیمی صنعتی و مهندسی نشان می دهد پایگاه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس اقدام به نمایه سازی این مجلات نموده اند. پایگاه اسکوپوس از سال  اقدام به نمایه سازی این مجله نموده است و در سال 2018 چارک q1 را به این ژورنال اختصاص داده است. پایگاه تامسون نیز به این ژورنال isi در سال 2018 امپکت فکتور 4.8 را با توجه به ارجاعاتش داده است.

جهت بررسی اعتبار مجله شیمی صنعتی و مهندسی منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  1226086X ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]