همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Japanese Studies ۰۵/۲۰/۱۳۹۸
 معرفی مجله مطالعات ژاپنی

معرفی مجله مطالعات ژاپنی

معرفی مجله مطالعات ژاپنی و بررسی اعتباراین مجله در این مقاله ارائه شده است. مجله مطالعات ژاپنی در کشور آمریکا و تحت انتشارات Society for japanese Studies فعالیت می نماید. این ژورنال در زمینه های هنر و علوم انسانی، زبان و زبانشناسی، روانشناسی و روانشناسی اجتماعی، علوم اجتماعی، مردم شناسی و مطالعات فرهنگی اقدام به اکسپت و چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

معرفی مجله

ژورنال مطالعات ژاپن تأثیرگذارترین ژورنالی است که با تحقیقاتی درباره ژاپن در دسترس انگلیسی زبان است. از سال 1974 ، این ژورنال نتایج تحقیقات علمی پیرامون ژاپن را در طیف گسترده ای از رشته های علوم اجتماعی و علوم انسانی  و همچنین ترجمه مقالات از بررسی های انجام شده بر روی کتاب های ژاپنی منتشر کرده است.

بیشترین مقالات منتشر شده توسط این ژورنال در ارتباط با هنر و علوم انسانی، روانشناسی و روانشناسی اجتماعی، علوم اجتماعی، مردم شناسی، مطالعات فرهنگی، زبان شناسی و زبان می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار مجله مطالعات ژاپن نشان از قدمت و اعتبار مناسب آن دارد. این ژورنال بین المللی از سال 1998 در پایگاه علمی اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q2 را در سال 2018 کسب نماید. این ژورنال isi همچنین دارای ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر)، 1 می باشد. مدت زمان داوری این نشریه در حدود 6 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله مطالعات ژاپن منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  00956848 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]
معرفی ژورنال  Cleaner Production
معرفی ژورنال Cleaner Production
در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور ه [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا [...]