همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Japanese Studies ۰۵/۲۰/۱۳۹۸
 معرفی مجله مطالعات ژاپنی

معرفی مجله مطالعات ژاپنی

معرفی مجله مطالعات ژاپنی و بررسی اعتباراین مجله در این مقاله ارائه شده است. مجله مطالعات ژاپنی در کشور آمریکا و تحت انتشارات Society for japanese Studies فعالیت می نماید. این ژورنال در زمینه های هنر و علوم انسانی، زبان و زبانشناسی، روانشناسی و روانشناسی اجتماعی، علوم اجتماعی، مردم شناسی و مطالعات فرهنگی اقدام به اکسپت و چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

معرفی مجله

ژورنال مطالعات ژاپن تأثیرگذارترین ژورنالی است که با تحقیقاتی درباره ژاپن در دسترس انگلیسی زبان است. از سال 1974 ، این ژورنال نتایج تحقیقات علمی پیرامون ژاپن را در طیف گسترده ای از رشته های علوم اجتماعی و علوم انسانی  و همچنین ترجمه مقالات از بررسی های انجام شده بر روی کتاب های ژاپنی منتشر کرده است.

بیشترین مقالات منتشر شده توسط این ژورنال در ارتباط با هنر و علوم انسانی، روانشناسی و روانشناسی اجتماعی، علوم اجتماعی، مردم شناسی، مطالعات فرهنگی، زبان شناسی و زبان می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار مجله مطالعات ژاپن نشان از قدمت و اعتبار مناسب آن دارد. این ژورنال بین المللی از سال 1998 در پایگاه علمی اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q2 را در سال 2018 کسب نماید. این ژورنال isi همچنین دارای ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر)، 1 می باشد. مدت زمان داوری این نشریه در حدود 6 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله مطالعات ژاپن منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  00956848 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال Nature
معرفی ژورنال Nature
 ژورنال Nature در واقع متشکل از مجموع مجلاتی می باشد که در تمامی زمینه های علمی اقدام به نشر مقالات می نماید. این ژونال علمی از سال 1869 در کشور بریتانیا شروع به کار کرده ا [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال سوئیسی تحت انتشارات S. Karger AG اقدام به نشر و چاپ مقاله در زمینه های دارو، پز [...]
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها در این بخش ارائه شده است. مجله میکروب ها و عفونت ها تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ایم [...]