همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Educational Psychology Review ۰۵/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال مطالعات روانشناسی آموزشی

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات روانشناسی آموزشی

بررسی اعتبار ژورنال مطالعات روانشناسی آموزشی در این بخش ارائه شده است. ژورنال Educational Psychology Review تحت انتشارات اشپرینگر و در کشور هلند اقدام به نشر مقالات علمی در زمینه های روانشناسی آموزشی و پیشرفته می نماید. در ادامه به بررسی کامل این ژورنال می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال روانشناسی آموزشی، یک انجمن بین المللی برای انتشار مقالات با داوری کامل می باشد که در زمینه های موضوعات روانشناسی ویژه ، بازتاب یا اظهارنظرها در مورد تحقیقات قبلی یا جهت گیری های جدید پژوهشی ، بررسی کتاب ، مصاحبه و مشاوره مبتنی بر تحقیق برای پزشکان اقدام به چاپ مقاله می نماید. 

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال روانشناسی آموزشی نشان می دهد این مجله دارای اعتبار زیادی می باشد. پایگاه علمی اسکوپوس از سال 1989 این نشریه علمی را نمایه کرده و در این مدت این نشریه توانسته جزو مجله های برتر این پایگاه در رشته روانشناسی باشد. در سال 2018 پایگاه اسکوپوس چارک Q1 را به این مجله اختصاص داده است. این مجله ISI همچنین دارای ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) 6.58 از پایگاه علمی تامسون می باشد که نشان از اعتبار بالای آن دارد.

جهت بررسی ژورنال روانشناسی آموزشی واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1040726X ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال Nature
معرفی ژورنال Nature
 ژورنال Nature در واقع متشکل از مجموع مجلاتی می باشد که در تمامی زمینه های علمی اقدام به نشر مقالات می نماید. این ژونال علمی از سال 1869 در کشور بریتانیا شروع به کار کرده ا [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال سوئیسی تحت انتشارات S. Karger AG اقدام به نشر و چاپ مقاله در زمینه های دارو، پز [...]
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها در این بخش ارائه شده است. مجله میکروب ها و عفونت ها تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ایم [...]