همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
ACS Central Science ۰۵/۱۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال علوم مرکزی ACS

معرفی ژورنال علوم مرکزی ACS

ژورنال معرفی شده در این بخش ACS Central Science می باشد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات انجمن شیمی آمریکا اقدام به نشر مقالات علمی در زمینه شیمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال ACS Central Science می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال ACS Central Science برترین و مهم ترین گزارش های اولیه را در زمینه تحقیقات صورت گرفته در علوم شیمی و زمینه های همپیمان با آن که در آن رویکردهای شیمیایی نقش اساسی دارند را را منتشر می نماید. همچنین این نخستین ژورنال دسترسی آزاد است که توسط انجمن شیمیایی آمریکا منتشر شده است.

ACS Central Science یک مجله چند رشته ای است که هدف آن انتشار مقالاتی با کیفیت و استثنایی برای جامعه شیمی و جوامع علمی است. این ژورنال به پیشرفت های مهم در زمینه های اساسی شیمی و همچنین تحقیقات کاربردی و بین رشته ای می پردازد که نقش اصلی شیمی را در طیف گسترده ای از سایر رشته های علمی برجسته می کند.

ACS Central Science کاملاً دسترسی آزاد است، بدون هزینه اشتراک و یا هزینه نشر مقاله برای نویسندگان. روند بررسی دقیق و کارآمد می باشد. این مجله همچنین مجموعه متنوعی از بررسی ها ، مصاحبه ها و مطالب تفسیری را منتشر می کند.
بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ACS Central Science نشان میدهد این ژورنال اسکوپوس دارای چارک Q1 می باشد. پایگاه علمی اسکوپوس از سال 2015 این ژورنال را نمایه کرده است. این ژورنال ISI همچنین دارای ایمپکت فکتور (ضریب تاثیر) 12.83 می باشد که نشان از ارجاعات بالا و اعتبار زیاد این مجله علمی دارد.

جهت بررسی اعتبار اروپایی نارسایی قلب منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  23747951 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]
معرفی ژورنال  Cleaner Production
معرفی ژورنال Cleaner Production
در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور ه [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا [...]