همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
ACS Central Science ۰۵/۱۷/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال علوم مرکزی ACS

معرفی ژورنال علوم مرکزی ACS

ژورنال معرفی شده در این بخش ACS Central Science می باشد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات انجمن شیمی آمریکا اقدام به نشر مقالات علمی در زمینه شیمی می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال ACS Central Science می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال ACS Central Science برترین و مهم ترین گزارش های اولیه را در زمینه تحقیقات صورت گرفته در علوم شیمی و زمینه های همپیمان با آن که در آن رویکردهای شیمیایی نقش اساسی دارند را را منتشر می نماید. همچنین این نخستین ژورنال دسترسی آزاد است که توسط انجمن شیمیایی آمریکا منتشر شده است.

ACS Central Science یک مجله چند رشته ای است که هدف آن انتشار مقالاتی با کیفیت و استثنایی برای جامعه شیمی و جوامع علمی است. این ژورنال به پیشرفت های مهم در زمینه های اساسی شیمی و همچنین تحقیقات کاربردی و بین رشته ای می پردازد که نقش اصلی شیمی را در طیف گسترده ای از سایر رشته های علمی برجسته می کند.

ACS Central Science کاملاً دسترسی آزاد است، بدون هزینه اشتراک و یا هزینه نشر مقاله برای نویسندگان. روند بررسی دقیق و کارآمد می باشد. این مجله همچنین مجموعه متنوعی از بررسی ها ، مصاحبه ها و مطالب تفسیری را منتشر می کند.
بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال ACS Central Science نشان میدهد این ژورنال اسکوپوس دارای چارک Q1 می باشد. پایگاه علمی اسکوپوس از سال 2015 این ژورنال را نمایه کرده است. این ژورنال ISI همچنین دارای ایمپکت فکتور (ضریب تاثیر) 12.83 می باشد که نشان از ارجاعات بالا و اعتبار زیاد این مجله علمی دارد.

جهت بررسی اعتبار اروپایی نارسایی قلب منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  23747951 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال Nature
معرفی ژورنال Nature
 ژورنال Nature در واقع متشکل از مجموع مجلاتی می باشد که در تمامی زمینه های علمی اقدام به نشر مقالات می نماید. این ژونال علمی از سال 1869 در کشور بریتانیا شروع به کار کرده ا [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال سوئیسی تحت انتشارات S. Karger AG اقدام به نشر و چاپ مقاله در زمینه های دارو، پز [...]
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها در این بخش ارائه شده است. مجله میکروب ها و عفونت ها تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ایم [...]