همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Heart and Lung Transplantation ۰۵/۱۶/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال پیوند قلب و ریه

بررسی اعتبار ژورنال پیوند قلب و ریه

بررسی اعتبار ژورنال پیوند قلب و ریه که تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند فعالیت می کند، در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در زمینه های بیماری قلب و عروق، داروهای ریوی و تنفسی، عمل جراحی و پیوند اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه بررسی اعتبار ژورنال پیوند قلب و ریه به طور کامل ارائه شده است.

معرفی ژورنال

ژورنال پیوند قلب و ریه شامل همه جوانب علوم پیش بالینی و بالینی در عدم موفقیت جراحی قلب و ریه می باشد. ژورنال پیوند قلب و ریه، خوانندگان را به صورت علمی و به موقع در زمینه اطلاعات پیوند قلبی-ریوی ، پشتیبانی مکانیکی و بیولوژیکی ناکام قلب، بیماری پیشرفته ریه (از جمله بیماری عروق ریوی) و درمان جایگزینی سلول آشنا و آگاه میکند. این ژورنال همچنین به عنوان یک پایگاه ارتباطی علوم قبل از کلینیک در همه زمینه های گفته شده  شناخته می شود.

بررسی اعتبار ژورنال

با بررسی اعتبار این ژورنال به راحتی می توان یافت که این ژورنال از چه اعتبار بالایی برخوردار است. این ژورنال که از سال 1991 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و در سال 2018 توانسته چارک Q1 را کسب نماید. این ژورنال در سال جاری رتبه 400 پایگاه اسکوپوس را دارد. این ژورنال ISI همچنین دارای ایمپکت فکتور 8.57 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال پیوند قلب و ریه منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  10532498 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال Nature
معرفی ژورنال Nature
 ژورنال Nature در واقع متشکل از مجموع مجلاتی می باشد که در تمامی زمینه های علمی اقدام به نشر مقالات می نماید. این ژونال علمی از سال 1869 در کشور بریتانیا شروع به کار کرده ا [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال روان درمانی و روان تنی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال سوئیسی تحت انتشارات S. Karger AG اقدام به نشر و چاپ مقاله در زمینه های دارو، پز [...]
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها
بررسی اعتبار مجله میکروب ها و عفونت ها در این بخش ارائه شده است. مجله میکروب ها و عفونت ها تحت انتشارات الزویر و در کشور هلند اقدام به چاپ مقالات علمی در زمینه های ایم [...]