همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Kidney International ۰۵/۱۵/۱۳۹۸
 معرفی مجله بین المللی کلیه

معرفی مجله بین المللی کلیه

معرفی مجله بین المللی کلیه و بررسی اعتبار مجله کلیه در این مقاله ارائه شده است. مجله بین المللی کلیه در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. این ژورنال در زمینه های پزشکی و نفرولوژی اقدام به اکسپت و چاپ مقاله های علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

معرفی مجله

مجله بین  المللی کلیه (KI) مقالات تخصصی در زمینه نفرولوژی ، بررسی های کاملاً متمرکز در این زمینه، آخرین تکنیک های تصویربرداری ، موارد بحث برانگیز و چالش های موجود در مورد بیماری های کلیوی را نشر میدهد.این ژورنال خود را وقف تحقیقات انجام شده در زمینه کلیه کرده است و هدف اصلی آن، اطلاع رسانی جدیدترین تحقیقات صورت گرفته در زمینه کلیه و جنبه های مختلف تحقیقات کلیوی به محققین این رشته و نفرولوژیست های متخصص می باشد.

بررسی اعتبار مجله

بررسی اعتبار مجله Kidney International نشان از قدمت و اعتبار بالای آن دارد. این ژورنال بین المللی از سال 1972 در پایگاه علمی اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q1 را در سال 2018 کسب نماید. این ژورنال isi همچنین دارای ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر)، 8.3 می باشد. این ژورنال قابلیت نشر مقاله به صورت دسترسی آزاد را نیز دارد. مدت زمان داوری این نشریه در حدود 6 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله بین  المللی کلیه منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  00852538 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال مبانی و روندهای موجود در گرافیک و دید کامپیوتر
بررسی اعتبار ژورنال مبانی و روندهای موجود در گرافیک و دید کامپیوتر
بررسی اعتبار ژورنال مبانی و روندهای موجود در گرافیک و دید کامپیوتر در این بخش ارائه شده است. این ژورنال سنگاپوری تحت انتشارات World Scientific Publishing Co اقدام به چاپ و [...]
معرفی مجله بین المللی کلیه
معرفی مجله بین المللی کلیه
معرفی مجله بین المللی کلیه و بررسی اعتبار مجله کلیه در این مقاله ارائه شده است. مجله بین المللی کلیه در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید. این ژورنال در زمی [...]
بررسی اعتبار مجله کبدشناسی
بررسی اعتبار مجله کبدشناسی
بررسی اعتبار مجله کبدشناسی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال هلندی که تحت انتشارات الزویر فعالیت می نماید در زمینه های دارو و کبد اقدام به انتشار مقالات علمی می نماید. در ادا [...]