همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of the European Mathematical Society ۰۵/۱۳/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال انجمن ریاضی اروپا

معرفی ژورنال انجمن ریاضی اروپا

معرفی ژورنال انجمن ریاضی اروپا در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور سوئیس و تحت انتشارات European Mathematical Society Publishing House اقدام به نشر مقالات در زمینه های ریاضیات کاربردی و ریاضیات محض می نماید. در ادامه به معرفی ژورنال و بررسی اعتبار آن می پردازیم.

معرفی ژورنال

ژورنال انجمن ریاضی اروپا (JEMS) مجله رسمی انجمن ریاضی اروپا می باشد. ژورنال انجمن ریاضی، که در سال 1990 تاسیس شد، در تلاش است تا دستاوردهای علمی مشترک بین بسیاری از ساختارهای مختلف که خصوصیات ریاضیات اروپایی را توصیف می کنند، را ترویج کند. ژورنال انجمن ریاضی اروپا مقالات تحقیقاتی در همه زمینه های فعال ریاضیات محض و کاربردی منتشر می کند. 

بررسی اعتبار

بررسی اعتبار ژورنال ISI انجمن ریاضی اروپا نشان از اعتبار بسیار بالای آن دارد. در سال 2018 اخرین ایمپکت فکتور این ژورنال 1.78 می باشد. این ژورنال از سال 2002 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 در سال 2018 می باشد. مدت زمان داوری این ژورنال در حدود 6 الی 8 ماه می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال انجمن ریاضی اروپا منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  14359855 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]
معرفی ژورنال  Cleaner Production
معرفی ژورنال Cleaner Production
در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور ه [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا [...]