همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Economic Growth ۰۵/۱۲/۱۳۹۸
 معرفی ژورنال رشد اقتصادی

معرفی ژورنال رشد اقتصادی

در این بخش به معرفی ژورنال رشد اقتصاد که در کشور هلند و تحت انتشارات springer اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید، می پردازیم. ژورنال رشد اقتصاد در زمینه های اقتصاد ، اقتصاد سنجی و دارایی فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی اعتبار ژورنال رشد اقتصاد می پردازیم.

معرفی ژورنال

مجله رشد اقتصاد، به عنوان منبع اصلی تحقیق نظری و تجربی در رشد اقتصادی و اقتصاد کلان پویا می باشد. هیئت تحریریه این ژورنال متشکل از محققان برجسته در زمینه های رشد اقتصادی ، اقتصاد کلان پویا ، اقتصاد بین المللی ، اقتصاد شهری ، مهاجرت و توسعه است که به رشد علم متعهد هستند.

اعضای هیئت تحریریه به طور فعال در روند داوری هر مقاله شرکت می کنند و اطمینان می دهند که روند بررسی از کیفیت بالایی برخوردار است.  این ژورنال تحقیقات با کیفیت بالا  که روند رشد اقتصاد در دوره معاصر و همچنین در کل دوره تاریخ بشری را بررسی می کند، را نشر میدهد. 

این ژورنال همچنین تحقیقاتی را که به بررسی نقش توزیع درآمد، انتقال جمعیتی، شکل گیری سرمایه انسانی، تحولات تکنولوژیکی و تحول ساختاری در روند رشد و همچنین نقش ژئوگرافیکی ، فرهنگی ، نهادی عمیق و ریشه دار پرداخته اند را پوشش میدهد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال رشد اقتصاد نشان می دهد این ژورنال در حال حاضر در رتبه سوم (Web of Science) و پنجم (RePEc) در بین کلیه مجلات اقتصادی ، براساس ضریب تأثیر، می باشد. ضریب تاثیر این ژورنال isi در سال 2018 6.15 می باشد. این ژورنال همچنین از سال 1996 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال رشد اقتصاد منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  15737020 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن
معرفی مجله علوم کاربردی مدرن در این بخش ارائه شده است. این مجله علمی در کشور کانادا و تحت انتشار Canadian Center of Science and Education اقدام به [...]
معرفی ژورنال  Cleaner Production
معرفی ژورنال Cleaner Production
در این بخش به معرفی ژورنال  Cleaner Production می پردازیم. این ژورنال یکی از معتبرترین ژورنال های جهان است که تحت انتشارات الزویر و در کشور ه [...]
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه
بررسی اعتبار و معرفی ژورنال isi پیشرفت ها در مهندسی سازه در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور ایلات متحده آمریکا [...]