همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
International Journal of Space Structures ۰۴/۲۰/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار

بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار

بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در زمینه های  هنر و علوم انسانی، حفاظت، مهندسی معماری، ساختمان، مهندسی عمران و سازه اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این ژورنال در کشور انگلستان و تحت انتشارات Multi-Science Publishing Co Ltd فعالیت می نماید. در ادامه به  بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار می پردازیم.

 ژورنال بین المللی سازه های فضاکار

هدف  ژورنال بین المللی سازه های فضاکار، ارائه یک انجمن بین المللی برای تبادل اطلاعات در تمام جنبه های تجزیه و تحلیل، طراحی و ساخت سازه های فضاکار است.

محدوده مجله شامل ساختارهایی از قبیل شبکه های تک، دو و چند لایه، قفسه های مشبک، گنبد ها، برج ها، صفحات تاشو، سازه های Tensegrity، ستون های پوستی، ساختارهای تاشو، سیستم های پنوماتیک و ترتیبات کابل می باشد. هیچ محدودیتی در مورد نوع مواد اعمال نشده و دامنه شامل سازه های ساخته شده از فولاد، آلومینیوم، چوب، بتن، پلاستیک، کاغذ و پارچه می باشد.

بررسی اعتبار ژورنال

بررسی اعتبار ژورنال نشان می دهد که این ژورنال علمی در پایگاه های معتبری همچون اسکوپوس نمایه شده است. این ژورنال از سال 2011 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. با اینحال این ژورنال در پایگاه تامسون نمایه نشده که این خود جای تعجب دارد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 09560599 (ISSN)  مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]