همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Environmental Archaeology ۰۴/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست

بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست

بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست در این بخش ارائه شده است. این ژورنال قدیمی تحت انتشارات Maney و در کشور انگلستان اقدام به نشر و چاپ مقالات علمی می نماید. عمده فعالیت های این ژورنال در زمینه های هنر، باستان شناسی، محیط زیست و علوم اجتماعی مرتبط با باستان شناسی می باشد. در ادامه به بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست می پردازیم.

باستان شناسی محیط زیست 

ژورنال باستان شناسی محیط زیست 

یک مجله پالایئوکولوژی انسانی می باشد که به منظور انتشار مشارکت های علمی در تمام جنبه های باستان شناسی  محیط زیست، از روش شناسی تا سنتز و تئوری می باشد. باستان شناسی  محیط زیست یک ژورنال بین المللی است که  تعامل بین انسان و محیط آنها را در گذشته باستان شناسی و تاریخی در نظر می گیرد. این گستره وسیع شامل مقالاتی است که در زمینه باستان شناسی شامل محدوده خاصی از محیط زیست میباشند، از قبیل archeobotany، archeozoology (بی مهرگان و مهره داران)، palynology، geoarchaeology، انسان شناسی بیولوژیکی، و همچنین روش های مصنوعی و نظری در محیط های انسانی گذشته می باشد.

بررسی اعتبار

بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست نشان از قدمت بالا و اعتبار مناسب ان دارد. این ژورنال دارای نمایه های معتبری منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. ژورنال اسکوپوس از سال 1981 این ژورنال را نمایه کرده و چارک Q1 را به آن اختصاص داده است. این ژورنال ISI همچنین دارای نمایه تامسون می باشد و دارای ضریب تاثیر(ایمپکت فکتور) 1.3 در سال 2018 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  14614103 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]