همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Differential Equations ۰۴/۱۸/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل

بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل

در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل می پردازیم. این ژورنال که در کشور روسیه و تحت انتشارات Maik Nauka/Interperiodica Publishing فعالیت می کند، در زمینه های ریاضی و تحلیل اقدام به نشر مقالات می نماید. در ادامه به بررسی کامل اعتبار این ژورنال می پردازیم.

Differential Equations

معادلات دیفرانسیل، ترجمه Differentsial nye uravneniya، به طور انحصاری به معادلات دیفرانسیل و معادلات انتگرال وابسته اختصاص دارد. این مجله بهترین نتایج اولیه علمی ریاضیدانان و دانشمندان روسی از سایر کشورهای شوروی سابق را منتشر می کند. مباحث تحت پوشش عبارتند از: معادلات دیفرانسیل معمولی، معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی، نظریه طیفی اپراتورهای دیفرانسیل، معادلات دیفرانسیل انتگرال، معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها در نظریه کنترل، مدلسازی ریاضی، نظریه پوسته، اطلاع رسانی و نظریه نوسان.

بررسی اعتبار

بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل نشان می دهد، این ژورنال دارای نمایه های بسیار معتبر علمی، منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. این ژورنال از سال 1996 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q1 را اخذ نماید. این ژورنال ISI همچنین دارای ضریب تاثیر (ایمپکت فکتور) 0.659 در سال 2018 می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله معادلات دیفرانسیل منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  16083083 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در زمینه های  هنر و علوم انسانی، حفاظت، مهندسی معماری، ساختمان، مهندسی عمران و سازه اقدا [...]
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست در این بخش ارائه شده است. این ژورنال قدیمی تحت انتشارات Maney و در کشور انگلستان اقدام به نشر و چاپ مقالات علمی می نماید. عمده فع [...]
بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل
بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل می پردازیم. این ژورنال که در کشور روسیه و تحت انتشارات Maik Nauka/Interperiodica Publishing فعالیت می کند، در زمینه [...]