همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Desalination ۰۴/۱۵/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال نمک زدایی

بررسی اعتبار ژورنال نمک زدایی

بررسی اعتبار ژورنال نمک زدایی در این بخش صورت گرفته است. این ژورنال که در کشور هلند فعالیت می کند در زمینه های مهندسی شیمی، شیمی کاربردی، مهندسی مکانیک، محیط زیست و مهندسی مواد اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. این ژورنال علمی مقالات خود را تحت انتشارات الزویر نشر می دهد. در ادامه به بررسی کامل اعتبار ژورنال نمک زدایی می پردازیم.

ژورنال Desalination نخستین ژورنال بین المللی می باشد که به طور اختصاصی به مقوله نمک زدایی و تصفیه آب می پردازد. این ژورنال در زمینه های تحقیقات نظری و کاربردی، توسعه تکنولوژیکی و صنعتی، و تجربه اپراتورها و کاربران در نمک زدایی از تهیه گزارش هایی درباره استفاده از فن آوری های نشتی مانند حرارتی، غشاء، جذب و فرآیند هیبرید تا تمام جنبه های تصفیه آب اقدام به چاپ مقاله می نماید. علاوه بر این، مجله تحقیقات استثنایی در مورد مواد، فرایندها و فن آوری های آب شیرین سازی جدید را نیز بررسی می کند. 

بررسی اعتبار مجله Desalination نشان می دهد، این ژورنال دارای نمایه های بسیار معتبر علمی، منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. این ژورنال از سال 1966 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و توانسته چارک Q1 را اخذ نماید. این ژورنال ISI همچنین دارای ضریب تاثیر (ایمپکت فکتور) 6.6 در سال 2017 می باشد.

جهت بررسی اعتبار مجله Desalination  منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  00119164 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی مجله جهش انسانی
بررسی مجله جهش انسانی
در این بخش به بررسی مجله جهش انسانی پرداخته شده است. مجله جهش انسانی در کشور امریکا و تحت انتشارات John Wiley & Sons Inc اقدام به چاپ مقاله می نماید. این ژورنال در [...]
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل
بررسی اعتبار مجله اروپایی کنترل در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در کشور فرانسه و تحت انتشارات Lavoisier فعالیت می نماید. این ژورنال علمی در کلیه زمینه های مهندسی اقدام چاپ [...]
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته
بررسی اعتبار مجله مواد کاربردی پیشرفته در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور انگلستان و تحت انتشارات John Wiley & Sons Ltd اقدام ب [...]