همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Cement and Concrete Composites ۰۴/۱۳/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی

بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی

بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی در این بخش ارائه شده است. این ژورنال تخت انتشارات الزویر و در کشور انگلستان فعالیت دارد. این ژورنال در زمینه های مهندسی سازه و ساختمان و همچنین مهندسی مواد اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید. در ادامه به بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی می پردازیم.

 ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی برای نشان دادن تحولات و پیشرفتهای اخیر در زمینه کلی سیمان کامپوزیتی و تولید، استفاده و عملکرد مصالح ساختمانی مبتنی بر سیمان طراحی شده است. علاوه بر جنبه های جدید مواد بتنی متعارف، مجله طیف وسیعی از مواد کامپوزیتی مانند کامپوزیت های سیمانی تقویت شده با فیبر، کامپوزیت های پلیمری، کامپوزیت های آغشته شده به پلیمر و کامپوزیت های سیمان حاوی ترکیبات خاص یا مواد زائد را پوشش می دهد.

بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی، نشان می دهد این شورنال دارای نمایه های معتبر منجمله اسکوپوس و تامسون می باشد. چارک این ژورنال در پایگاه اسکوپوس Q1 می باشد. و همچنین ایمپکت فکتور این ژورنال ISI در سال 2017، 4.66 می باشد.

جهت بررسی اعتبار ژورنال سیمان و بتن کامپوزیتی منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد  09589465 ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی ژورنال های برتر خاورمیانه
معرفی ژورنال های برتر خاورمیانه
در این بخش به معرفی ژورنال های برتر خاورمیانه می پردازیم. بدین منظور پنج ژورنال برتر خاورمیانه که دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس و تامسون می باشند معرفی می گردد. در ادامه [...]
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش دوم)
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش دوم)
در ادامه معرفی اصطلاحات رایج در مجلات به هنگام سابمیت و داوری مقاله به معرفی اصطلاحات پس از داوری می پردازیم. این اصطلاحات بیشتر در ژورنال های ISI و معتبر مطرح می باشد. در ادامه [...]
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش اول)
اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده (بخش اول)
در این بخش اصطلاحات رایج مجله در پیگیری مقاله سابمیت شده ارائه شده است. پس از سابمیت مقاله به خصوص در مجلات با داوری کامل همچون ژورنال های isi و اسکوپوس جهت پیگیری روند داو [...]