همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Iranian Journal of Ageing ۰۴/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی اعتبار نشریه ایرانی سالمند

بررسی اعتبار نشریه ایرانی سالمند

نشریه علمی پژوهشی سالمند تحت انتشارات موسسه نگاه مشرق‌میانه در کشور ایران فعالیت می نماید. صاحب امتیاز این نشریه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی می باشد. این نشریه در زمینه های مطالعات سالمندی، مطالعات پیراپزشکی، سلامت سالمندی، آموزش سالمندان، سلامت و رفاه اجتماعی سالمندان، مددکاری اجتماعی و سیاست  اجتماعی سالمندان اقدام به چاپ مقاله می نمایند. بررسی اعتبار نشریه ایرانی سالمند می پردازیم.

مجله بین المللی سالمند مجله ای علمی پژوهشی در مرکز تحقیقات سالمندی ایران است که دفتر اصلی آن در دانشگاه علوم توانبخشی و اجتماعی دانشگاه تهران واقع شده است. این مجله به صورت فصل نامه منتشرمی شود. این مجله مقالاتی را در ارتباط با موضوعات مهم پیرامون جمعیت بزرگسال منتشر می کند. 

مجله بین المللی سالمند مقالات پژوهشی بررسی شده توسط داوران مجله را منتشر کرده و در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. این مجله بین رشته ای از دیدگاه های مختلف از جمله رشته های سالمندی، جنبه های بالینی، اپیدمیولوژیک، روان شناختی و زیست شناختی زندگی بعدی حمایت می نماید.

بررسی اعتبار نشریه ایرانی سالمند نشان میدهد این نشریه علاوه بر امتیاز علمی پژوهشی در پایگاه هایی همچون اسکوپوس نیز نمایه شده است. لازم به زکر است این ژورنال در سال 2018 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چاک نمی باشد. این ژورنال ISI همچنین در پایگاه تامسون نمایه شده است.

جهت بررسی اعتبار نشریه ایرانی سالمند منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1735806X ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم، که در این بخش  مورد بررسی قرار می گیرد، در زمینه های کشاورزی ،علوم زیستی، علم شیمی، زمین، علوم سیاره ای، مهندسی، ریاضیا [...]
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژ [...]
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
بررسی ژورنال علوم مدیریت موضوع بحث امروز می باشد. این ژورنال بین المللی که در کشور ایالات متحده و تحت انتشارات Institute for Operations Research and the Management Sciences [...]