همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Ocean Science ۰۳/۲۰/۱۳۹۸
 مجله علم اقیانوس

مجله علم اقیانوس

مجله علم اقیانوس که یک مجله با دسترسی آزاد(Ocean Science) می باشد، در زمینه های زمین، علوم سیاره ای، اقیانوس شناسی و دیرینه شناسی اقدام به چاپ و نشر دستاوردهای محققین در قالب مقالات علمی می نماید. این مجله بین المللی در کشور آلمان و تحت انتشارات Copernicus Gesellschaften فعالیت می نماید. در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

علم اقیانوس (OS) یک مجله علمی بین المللی و آزاد است که به انتشار و بحث در مورد مقالات پژوهشی، گزارشات کوتاه و مقاله های بررسی شده در تمامی جنبه های تجربی، نظری و آزمایشگاهی علوم اقیانوس، اختصاص دارد. هدف اصلی این ژورنال انتشار مقالات علمی بسیار با کیفیت و با دسترسی رایگان  برای محققان و سایر افراد علاقه مند در سراسر جهان می باشد.

علوم اقیانوس زمینه های زیر را پوشش می دهد:

فیزیک اقیانوس (به عنوان مثال ساختار اقیانوس، گردش، جزر و مد و امواج داخلی)؛
شیمی اقیانوسی؛
اقیانوس شناسی بیولوژیکی؛
تعاملات هوا-دریا؛
مدل های اقیانوس - فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیکی و بیوشیمیایی؛
فرآیندهای لبه ساحلی و قفسه؛
پالئوئیکوگرافی

بررسی ژورنال علم اقیانوس نشان میدهد، این ژورنال علمی دارای نمایه های معتبر زیادی منجمله، تامسون، اسکوپوس، EBSCO، Chemical Abstracts، CLOCKSS،  CNKI، DOAJ، می باشد. پایگاه علمی اسکوپوس از سال 2005 این مجله را نمایه کرده و در سال 2017 چارک Q1 را به ان اختصاص داده است. این مجله ISI همچنین دارای ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) 2.2 بوده که نشان از ارجاعات بالا و اعتبار بالای آن دارد.

جهت بررسی ژورنال Ocean Science واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 18120784(ISSN)  مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله مفصل و استخوان
بررسی مجله مفصل و استخوان
 مجله مفصل و استخوان که در این بخش مورد بررسی قرار گرفت، درزمینه های حرفه های بهداشتی، علوم ورزشی، دارو، پزشکی (متفرقه)، ارتوپدی و پزشکی ورزشی و عمل جراحی اقدام نشر مق [...]
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
 ژورنال ازدواج و خانواده که جزو 10 ژورنال برتر پایگاه علمی اسکوپوس در زمینه علوم اجتماعی می باشد، در کشور انگلستان و تحت انتشارات Blackwell اقدام به نشر مقالات علمی می [...]
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
ژورنال معرفی شده در این بخش در ارتباط با رشته رباتیک می باشد. ژورنال بین المللی مطالعات رباتیک تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. حوزه اصلی فعالیت های این [...]