همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Sound and Vibration ۰۳/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی مجله صدا و ارتعاش

بررسی مجله صدا و ارتعاش

مجله صدا و ارتعاش (Journal of Sound and Vibration) در زمینه های مهندسی، مهندسی مکانیک، مکانیک مواد، فیزیک، نجوم، آکوستیک و اولتراسونیک و فیزیک مواد اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این مجله تحت انتشارات الزویر و در کشور ایالات متحده آمریکا فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این ژورنال بین المللی می پردازیم.

مجله صدا و ارتعاش (JSV) یک نشریه مستقل است که مختص انتشار سریع مقالات پژورهشی، در هر دو حیطه نظری و تجربی، می باشد و اطلاعات جدیدی در مورد تمامی جنبه های صدا یا ارتعاش را منتشر می نماید. تاکید بیشتر مجله بر مقالات بنیادی می باشد که  کاربرد عملی دارند. هدف اصلی از تاسیس مجله JSV نیاز جامعه علمی به یک مجله با موضوع صدا و ارتعاش و ارائه استانداردهای فنی بالا در زمینه های مختلف این حیطه می باشد. و از طریق این مجله آگاهی از تکنیک ها و اکتشاف ها در یک منطقه که ممکن است مورد نیاز سایر محققین باشد. اسان می گردد.

این ژورنال در پایگاه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون نمایه شده است. اخرین ایمپکت فکتور این ژورنال isi در سال 2017 2.61 می باشد. این ژورنال همچنین از سال 1964 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و لخرین چارک آن q1 می باشد.

جهت بررسی ژورنال Journal of Sound and Vibration واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 0022460X: ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]