همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Sound and Vibration ۰۳/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی مجله صدا و ارتعاش

بررسی مجله صدا و ارتعاش

مجله صدا و ارتعاش (Journal of Sound and Vibration) در زمینه های مهندسی، مهندسی مکانیک، مکانیک مواد، فیزیک، نجوم، آکوستیک و اولتراسونیک و فیزیک مواد اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. این مجله تحت انتشارات الزویر و در کشور ایالات متحده آمریکا فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این ژورنال بین المللی می پردازیم.

مجله صدا و ارتعاش (JSV) یک نشریه مستقل است که مختص انتشار سریع مقالات پژورهشی، در هر دو حیطه نظری و تجربی، می باشد و اطلاعات جدیدی در مورد تمامی جنبه های صدا یا ارتعاش را منتشر می نماید. تاکید بیشتر مجله بر مقالات بنیادی می باشد که  کاربرد عملی دارند. هدف اصلی از تاسیس مجله JSV نیاز جامعه علمی به یک مجله با موضوع صدا و ارتعاش و ارائه استانداردهای فنی بالا در زمینه های مختلف این حیطه می باشد. و از طریق این مجله آگاهی از تکنیک ها و اکتشاف ها در یک منطقه که ممکن است مورد نیاز سایر محققین باشد. اسان می گردد.

این ژورنال در پایگاه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون نمایه شده است. اخرین ایمپکت فکتور این ژورنال isi در سال 2017 2.61 می باشد. این ژورنال همچنین از سال 1964 در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و لخرین چارک آن q1 می باشد.

جهت بررسی ژورنال Journal of Sound and Vibration واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 0022460X: ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله مفصل و استخوان
بررسی مجله مفصل و استخوان
 مجله مفصل و استخوان که در این بخش مورد بررسی قرار گرفت، درزمینه های حرفه های بهداشتی، علوم ورزشی، دارو، پزشکی (متفرقه)، ارتوپدی و پزشکی ورزشی و عمل جراحی اقدام نشر مق [...]
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
 ژورنال ازدواج و خانواده که جزو 10 ژورنال برتر پایگاه علمی اسکوپوس در زمینه علوم اجتماعی می باشد، در کشور انگلستان و تحت انتشارات Blackwell اقدام به نشر مقالات علمی می [...]
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
ژورنال معرفی شده در این بخش در ارتباط با رشته رباتیک می باشد. ژورنال بین المللی مطالعات رباتیک تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. حوزه اصلی فعالیت های این [...]