همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Geometric and Functional Analysis ۰۳/۱۸/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی

معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی

در این بخش به معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی می پردازیم. این ژورنال که در کشور سوئیس و تحت انتشارات Birkhauser Verlag فعالیت می نماید در زمینه های، ریاضی، تجزیه و تحلیل، هندسه و توپولوژی اقدام به نشر مقالات علمی از سرتاسر جهان می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این مجله علمی می پردازیم.

ژورنال آنالیز هندسی و تابعی (GAFA) نتایج مهم به دست آمده در تحقیقات انجام شده بر روی موضوعاتی از رشته هندسه و  تحلیل منجمله: تجزیه و تحلیل هندسی آستانه؛ پدیده تمرکز و نابرابری هندسی. هندسه سمپلکتیک و توپولوژی؛ تجزیه و تحلیل هندسی در ترکیبیات و احتمال؛ نظریه گروه هندسی؛ مشکلات ریاضی ناشی از نظریه های میدان کوانتومی؛ هندسه غیر جابجایی؛ روش های هندسی مدرن در تجزیه و تحلیل واقعی و پیچیده. اشکال اتوماتیک و نظریه شماره تحلیلی؛ ریاضی و جبری هندسی؛ هرج و مرج کوانتومی؛ هندسه مدرن Riemannian؛ نظریه پیچیدگی؛ PDE در هندسه دیفرانسیل و فیزیک ریاضی منتشر می کند.

این ژورنال از سال 1991 تاکنون در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین ژورنال Geometric and Functional Analysis در پایگاه تامسون نیز نمایه شده است. پایگاه تامسون به این ژورنال isi در سال 2017 ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) 1.79 داده است.

جهت بررسی ژورنال Geometric and Functional Analysis واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1016443X : ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]