همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Geometric and Functional Analysis ۰۳/۱۸/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی

معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی

در این بخش به معرفی و بررسی ژورنال آنالیز هندسی و تابعی می پردازیم. این ژورنال که در کشور سوئیس و تحت انتشارات Birkhauser Verlag فعالیت می نماید در زمینه های، ریاضی، تجزیه و تحلیل، هندسه و توپولوژی اقدام به نشر مقالات علمی از سرتاسر جهان می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این مجله علمی می پردازیم.

ژورنال آنالیز هندسی و تابعی (GAFA) نتایج مهم به دست آمده در تحقیقات انجام شده بر روی موضوعاتی از رشته هندسه و  تحلیل منجمله: تجزیه و تحلیل هندسی آستانه؛ پدیده تمرکز و نابرابری هندسی. هندسه سمپلکتیک و توپولوژی؛ تجزیه و تحلیل هندسی در ترکیبیات و احتمال؛ نظریه گروه هندسی؛ مشکلات ریاضی ناشی از نظریه های میدان کوانتومی؛ هندسه غیر جابجایی؛ روش های هندسی مدرن در تجزیه و تحلیل واقعی و پیچیده. اشکال اتوماتیک و نظریه شماره تحلیلی؛ ریاضی و جبری هندسی؛ هرج و مرج کوانتومی؛ هندسه مدرن Riemannian؛ نظریه پیچیدگی؛ PDE در هندسه دیفرانسیل و فیزیک ریاضی منتشر می کند.

این ژورنال از سال 1991 تاکنون در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q1 می باشد. همچنین ژورنال Geometric and Functional Analysis در پایگاه تامسون نیز نمایه شده است. پایگاه تامسون به این ژورنال isi در سال 2017 ایمپکت فکتور(ضریب تاثیر) 1.79 داده است.

جهت بررسی ژورنال Geometric and Functional Analysis واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1016443X : ISSN مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات وارد نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی مجله مفصل و استخوان
بررسی مجله مفصل و استخوان
 مجله مفصل و استخوان که در این بخش مورد بررسی قرار گرفت، درزمینه های حرفه های بهداشتی، علوم ورزشی، دارو، پزشکی (متفرقه)، ارتوپدی و پزشکی ورزشی و عمل جراحی اقدام نشر مق [...]
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
معرفی ژورنال ازدواج و خانواده
 ژورنال ازدواج و خانواده که جزو 10 ژورنال برتر پایگاه علمی اسکوپوس در زمینه علوم اجتماعی می باشد، در کشور انگلستان و تحت انتشارات Blackwell اقدام به نشر مقالات علمی می [...]
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
معرفی ژورنال در زمینه رباتیک
ژورنال معرفی شده در این بخش در ارتباط با رشته رباتیک می باشد. ژورنال بین المللی مطالعات رباتیک تحت انتشارات SAGE و در کشور آمریکا فعالیت می نماید. حوزه اصلی فعالیت های این [...]