همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Fashion Theory - Journal of Dress Body and Culture ۰۳/۱۳/۱۳۹۸
 معرفی جله در زمینه مد و لباس

معرفی جله در زمینه مد و لباس

در این بخش قصد داریم یک مجله جدید در زمینه مد و لباس معرفی کنیم. مجله تئوری مد (Fashion Theory - Journal of Dress Body and Culture) یک مجله علمی در ارتباط با مد و لباس می باشد که در کشور انگلستان و تحت انتشارات Taylor & Francis اقدام به انتشار مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

ژورنال نظريه مد، نقطه شروعی را تعريف می کند از "مد" به عنوان ساخت فرهنگي هويت تجسيمي. این ژورنال به عنوان یک سایت برای استقرار گفتمان های محققین در تعدادی از رشته ها به خوبی شناخته شده است. زمانیکه تئوری مد در سال 1997 منتشر شد، مقوله لباس از کمبود تحلیل رنج می برد. ژورنال  نظریه مد، یک انجمن بین المللی و بین رشته ای را برای تحلیل دقیق پدیده های فرهنگی فراهم می کند. 

این مجله دارای نمایه های معتبری همچون تامسون و اسکوپوس می باشد. پایگاه اسکوپوس از سال 2002 این مجله را نمایه کرده و چارک Q2 را به خاطر ارجاعات و اعتبار بالا به ان اختصاص داده است. همچنین این ژورنال isi بدون ایمپکت فکتور می باشد.

جهت بررسی ژورنال Fashion Theory - Journal of Dress Body and Culture و ملاحظه اعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1362704X مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]