همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Design Studies ۰۳/۱۱/۱۳۹۸
 بررسی مجله مطالعات طراحی

بررسی مجله مطالعات طراحی

مجله مطالعات طراحی که در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است، در زمینه های هنر و علوم انسانی، علوم کامپیوتر، هوش مصنوعی، برنامه های کاربردی، علوم کامپیوتر، مهندسی، معماری و علوم اجتماعی اقدام به نشر مقالات علمی می نماید. این نشریه تحت انتشارات الزویر و در کشور انگلستان فعالیت می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این ژورنال می پردازیم.
 

مطالعات طراحی تنها مجله برای درک طراحی از مقایسه در تمام زمینه های کاربردی، از جمله مهندسی و طراحی محصول، طراحی معماری و برنامه ریزی، مصنوعات کامپیوتری و طراحی سیستم ها می باشد. این ژورنال، یک فروم منحصر به فرد برای توسعه و بحث در مورد جنبه های اساسی فعالیت های طراحی و تجربه، از منظر شناخت و روش شناسی ارزش ها و فلسفه را فراهم می کند. این مجله، پژوهش و تحقیقات جدید در اصول، روش ها و تکنیک های مرتبط با عمل، مدیریت و آموزش در طراحی را مورد توجه قرار می دهد. مهمترین زمینه های فعالیت این ژورنال هنر، معماری و کامپیوتر می باشد.

این ژورنال در رشته های معماری و هنر در پیگاه اسکوپوس دارای رتبه سوم و چارک q1 می باشد. این مجله isi همچنین دارای ایمپکت فکتور، 2.13 در سال 2017 می باشد.

جهت بررسی ژورنال Design Studies واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 0142694X مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال علم رفتار حیوانات کاربردی می پردازیم. ژورنال Applied Animal Behaviour Science که در کشور هلند و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد، [...]
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا
معرفی ژورنال های برتر قاره آفریقا در این بخش با بررسی اعتبار 5 ژورنال ارائه شده است. این ژورنال ها دارای نمایه های معتبری همچون اسکوپوس، تامسون، پامد و سایر نمایه های معتبر می ب [...]
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین
معرفی مجله استونیایی علوم زمین موضوع مورد بحث در مقاله ارائه شده در این بخش می باشد. این ژورنال استونیایی که تحت انتشارات Estonian Academy Publishers اقدام به نشر مقالات عل [...]