همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Iranian Journal of Science and Technology, Transaction A: Science ۰۲/۳۱/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم

معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم

ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم، که در این بخش  مورد بررسی قرار می گیرد، در زمینه های کشاورزی ،علوم زیستی، علم شیمی، زمین، علوم سیاره ای، مهندسی، ریاضیات، فیزیک و نجوم اقدام به چاپ دستاوردهای محققین در قالب مقالات علمی می نماید. در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

هدف از ژورنال علم و فناوری ایران، تقویت و رشد تحقیقات علمی در میان مهندسان و دانشمندان ایرانی و ایجاد یک رسانه می باشد که می تواند نتایج این تحقیقات را به توجه جامعه های علمی جهان ارایه دهد می باشد. این مجله علمی در  تمامی زمینه های علمی اقدام به اخذ و پذیرش مقاله می نماید. مقالات ممکن است نظری، تجربی یا هر دو مورد باشد. مدیران این نشریه از مقالاتی که از سایر کشورها ارسال می شود با امید به این که استانداردهای علمی مجله را بهبود بخشد و کانال ارتباطی بین دانش پژوهان ایرانی و همکاران خود در سایر نقاط جهان باشد، استقبال می نماید.

این ژورنال ایرانی در پایگاه هایی همچون اسکوپوس و تامسون نمایه گردیده و دارای اعتبار مناسبی می باشد. پایگاه اسکوپوس در اخرین رده بندی خود در سال 2017 به این ژورنال چارک Q4 را اختصاص داده است. این ژورنال isi همچنین دارای ایمپکت فکتور 0.7 می باشد که نشان از اعتبار این مجله دارد.

جهت بررسی ژورنال Iranian Journal of Science and Technology, Transaction A: Science واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 10286276 مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

مقالات مرتبط
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم، که در این بخش  مورد بررسی قرار می گیرد، در زمینه های کشاورزی ،علوم زیستی، علم شیمی، زمین، علوم سیاره ای، مهندسی، ریاضیا [...]
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژ [...]
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
بررسی ژورنال علوم مدیریت موضوع بحث امروز می باشد. این ژورنال بین المللی که در کشور ایالات متحده و تحت انتشارات Institute for Operations Research and the Management Sciences [...]