همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Iranian Biomedical Journal ۰۲/۲۹/۱۳۹۸
 بررسی ژورنال ایرانی بیودارو

بررسی ژورنال ایرانی بیودارو

 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و بیولوژی مولکولی، ژنتیک و زیست شناسی مقالات علمی محققین را چاپ می نماید. در ادامه به معرفی بیشتر این ژورنال علمی می پردازیم.

مجله ایرانی بیودارو (IBJ)، یک مجله با دسترسی آزاد بوده و یکی از نشریه های مؤسسه پاستور ایران می باشد که به صورت  دو ماهانه، اقدام به انتشار طیف گسترده ای از مقالات در رشته های پزشکی و زیست پزشکی می نماید. IBJ افتخار دارد که یک رسانه علمی برای انتشار سریع و یکپارچه مقالات بنیادی(طول کامل و ارتباط کوتاه) و همچنین بررسی های علمی-عملی ارائه دهد. این ژورنال از تحقیقات در زمینه های زیر استقبال می نماید:

1. میکروبیولوژی مولکولی
2. ژنتیک مولکولی و ژنومیک
3. ایمونولوژی مولکولی و واکسن
4. زیست شناسی سرطان
5. بیوتکنولوژی دارویی
6. بیوتکنولوژی پزشکی
7. آنزیمولوژی و پروتئین شیمی
8. مهندسی بافت و زیست شناسی سلولی
ژورنال Iranian Biomedical دارای نمایه های معتبر منجمله تامسون و اسکوپوس می باشد. این ژورنا از سال 1999 تا کنون در پایگاه اسکوپوس نمایه شده و دارای چارک Q2 در سال 2017 می باشد. این مجله ISI همچنین در پایگاه pubmed نیز نمایه شده است.

جهت بررسی ژورنال Iranian Biomedical واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 1028852X مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

مقالات مرتبط
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
معرفی و بررسی ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم
ژورنال ایرانی علم و فناوری ایران، فعالیتA: علم، که در این بخش  مورد بررسی قرار می گیرد، در زمینه های کشاورزی ،علوم زیستی، علم شیمی، زمین، علوم سیاره ای، مهندسی، ریاضیا [...]
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
بررسی ژورنال ایرانی بیودارو
 ژورنال ایرانی بیودارو که تحت انتشارات انیستیتو پاستور اقدام به چاپ و نشر مقالات علمی می نماید در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. این ژورنال در زمینه های بیوشیمی، ژ [...]
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
معرفی و بررسی ژورنال علوم مدیریت
بررسی ژورنال علوم مدیریت موضوع بحث امروز می باشد. این ژورنال بین المللی که در کشور ایالات متحده و تحت انتشارات Institute for Operations Research and the Management Sciences [...]