همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
soil research ۰۲/۲۴/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی ژورنال تحقیقات خاک

معرفی و بررسی ژورنال تحقیقات خاک

در ادامه معرفی و بررسی ژورنال های بین المللی به معرفی مجله soil research می پردازیم. این مجله بین المللی تحت انتشارات CSIRO و در کشور استرالیا فعالیت می نماید. این ژورنال بیشتر در زمینه های کشاورزی و علوم زیستی، خاک شناسی، علوم سیاره ای، فرایندهای سطح زمین اقدام به چاپ مقاله می نماید. در ادامه به بررسی بیشتر ژورنال soil research می پردازیم.

مجله تحقیقات خاک (که قبلا به عنوان مجله تحقیقات خاك استرالیا شناخته می شد) یک مجله بین المللی است كه هدف آن  انتشار مطالعات كیفی و تحقیقاتی در مورد جنبه های بنیادی و كاربردی علم خاك است. همچنین اکثر مقالات نشر شده در زمینه های سنتی زیست شناسی خاک، فیزیک خاک و شیمی خاک در سراسر اکوسیستم های زمینی می باشد، همچنین مجله نسخه های خطی که در رابطه با تعاملات گسترده تر خاک با محیط زیست باشند را می پذیرد. مباحث مورد پزیرش این ژورنال شامل موارد زیر می باشد:

کربن، مواد مغذی و عناصر
تخریب زمین، احیای، اصلاح و بازسازی
زمینه های جدید و روش های جدید در علوم خاک
زیستشناسی
تعاملات و بازخورد گیاه-خاک-میکروب
تنوع زیستی خاک
باروری خاک و تغذیه گیاهی
پیدایش خاک
جغرافیای زمین
نقشه برداری و ارزیابی خاک
مکانیک خاک
کانی شناسی خاک
خاکستر و مدیریت خاک
پاتوژن های مضر خاک
تعاملات خاک و گیاهان و بازخورد
خاک و امنیت غذایی
خاک و تغییر جهانی
روابط آب و خاک
بیوگرافی زیست زمین
محیط زیست اکوسیستم زمین
تهدیدات و حفاظت از خاک

بررسی های این ژورنال نشان میدهد، این ژورنال در پایگاه های معتبری همچون اسکوپوس و تامسون نمایه شده است. پایگاه اسکوپوس در سال 2017 چارک Q1 را به این مجله اختصاص داده است. همچنین این ژورنال ISI دارای ایمپکت فکتور 1.59 می باشد.

جهت بررسی ژورنال soil research واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 18386768 (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]