همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Journal of Accounting Research ۰۲/۲۲/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی مجله تحقیقات حسابداری

معرفی و بررسی مجله تحقیقات حسابداری

معرفی و بررسی ژورنال تحقیقات حسابداری موضوع مورد بحث در این بخش می باشد. مجله تحقیقات حسابداری در کشور انگلستان و تحت انتشارات Blackwell Publishing Inc.اقدام به چاپ تحقیقات محققین در حوزه حسابداری در قالب مقالات علمی می نماید. این مجله در زمینه های کسب و کار، مدیریت ، حسابداری، اقتصاد، اقتصاد سنجی، مالی، دارایی، مالیه و سرمایه گذاری تحقیقات علمی را نشر میدهد. در ادامه به بررسی و معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

مجله تحقیقات حسابداری یک مجله حسابداری بهره وری عمومی می باشد. این مجله تحقیق بنیادی در تمام زمینه های حسابداری،  که از ابزارهایی از رشته های پایه مانند اقتصاد، آمار، روانشناسی و جامعه شناسی استفاده می کند را منتشر می نماید.

این تحقیقات معمولا از روشهای تحلیلی، تجربی، بایگانی، تجربی و میدانی استفاده کرده و به سوالات اقتصادی در حسابداری، حسابرسی، مالیات و زمینه های مرتبط مانند امور مالی شرکت ها، سرمایه گذاری، بازار سرمایه، قانون و اقتصاد می پردازند.

بررسی ژورنال  تحقیقات حسابداری نشان ازاعتبار بالای ان دارد. این مجله در 23 سال نمایه شدن در پایگاه اسکوپوس توانسته چارک Q1 را در سال 2017 کسب نماید. این مجله ISI بوده و در پایگاه تامسون نمایه شده است. اخرین ایمپکت فکتور( ضریب تاثیر) ژورنال 4.542 می باشد.

جهت بررسی ژورنال  تحقیقات حسابداری واعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 00218456 (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال در زمینه فوتوسنتز
بررسی ژورنال Photosynthetica در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در جمهوری چک و تحت انتشارات Akademie Ved Ceske Republiky فعالیت می کند. این ژورنال علمی در زمینه های& [...]
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی
به منظور معرفی مجله isi در زمینه فیزیک اتمی، در این بخش ژورنال Atoms انتخاب شده است. این مجله isi در زمینه های فیزیک و نجوم ، فیزیک اتمی و مولکولی و اپتیک ، فیزیک ماده [...]
معرفی ژورنال در رشته شیمی
معرفی ژورنال در رشته شیمی
به منظور معرفی ژورنال در رشته شیمی مجله معتبر Chem انتخاب شد که در کشور آمریکا و تحت انتشارات الزویر فعالیت دارد. این ژورنال علمی در زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و زی [...]