همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Prostate Cancer ۰۲/۲۱/۱۳۹۸
 معرفی و بررسی مجله سرطان پروستات

معرفی و بررسی مجله سرطان پروستات

ژورنال سرطان پروستات یکی از مجلات معتبر مصری می باشد که تحت انتشارات Hindawi اقدام به چاپ مقالات محققین می نماید. مقالات این ژورنال به صورت دسترسی ازاد بوده و جهت ارائه و چاپ مقاله از نویسندگان هزینه می گیرد. در ادامه به معرفی و بررسی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

ژورنال سرطان پروستات یک مجله با داوری کامل می باشد که یک پلت فرم چند رشته ای برای دانشمندان، جراحان، انکولوژیست ها و پزشکانی که  در زمینه سرطان پروستات فعالیت می نمایند، فراهم می کند. این مجله، مقالات پژوهشی پایه، مقاله ها و مطالعات بالینی مربوط به تشخیص، جراحی، پرتودرمانی، کشف و مدیریت پزشکی بیماری سرطان پروستات را منتشر می کند. این مجله همچنین زمینه های بیوشیمی، ژنتیک و بیولوژی مولکولی، دارو، انکولوژی و اورولوژی را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد.

ژورنال Prostate Cancer از سال 2015 توانسته در پایگاه اسکوپوس نمایه شود. و در این مدت کوتاه چارک Q1 را از این پایگاه کسب نماید. این مجله ISI بوده و در پایگاه تامسون نمایه شده است. این ژورنال همچنین در لیست مجلات نمایه شده در پایگاه pubmed نیز موجود است .

جهت بررسی بیشتر ژورنال Prostate Cancer و اگاهی از اعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 20903111 (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت
بررسی اعتبار ژورنال پزشکی سر و صورت در این بخش ارائه شده است. این ژورنال علمی در کشور بریتانیا و تحت انتشارات BioMed Central اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید عمدا فعالیت ا [...]
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
Author Agreement چیست ؟ به همراه نمونه
در این بخش Author Agreement که در سابمیت مقاله در برخی از ژورنال های معتبر با آن مواجه می شوید توضیح داده شده و یک نمونه نیز همراه آن ارائه شده است. جهت آشنایی با سایر [...]
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
معرفی ژورنال isi در زمینه فضا
ژورنال isi معرفی شده در این بخش Space Policy می باشد که در زمینه های علوم زمین و سیارات، علوم فضایی و سیاره ای ف اقتصاد ، اقتصاد و دارایی، عل [...]