همکاری با ما /معرفی مجله

بررسی اعتبار سنجی مجلات علمی

سامانه محقق
سامانه معرفی نشریات
سامانه بررسی نشریات
معرفی همایش ها و کنفرانس ها
سامانه محقق به معرفی اساتید و هیات علمی دانشگاهها و محققین برتر کشور می پردازد. هدف این سامانه آشنایی ساده تر و ارتباط دقیق تر بین اساتید و محققین کشور می باشد. این سامانه به معرفی افتخارات و اختراعات ، درجه علمی ، مقالات چاپ شده توسط محقق و عضویت در نشریات و ... می پردازد.
Environmental Chemistry ۰۲/۱۹/۱۳۹۸
 بررسی ژورنال شیمی محیط زیست

بررسی ژورنال شیمی محیط زیست

بررسی ژورنال شیمی محیط زیست موضوع بحث این مقاله می باشد. این ژورنال که در کشور استرالیا و تحت انتشارات Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization Publishing فعالیت می نماید در زمینه های شیمی، زمین شناسی و محیط زیست اقدام به چاپ مقالات علمی می نماید. در ادامه به بررسی و معرفی بیشتر این ژورنال می پردازیم.

ژورنال شیمی محیط زیست مقالاتی که در ارتباط با شیمی محیط (هوا، آب، خاک، رسوبات، فضا و زیستگاه) می باشند را منتشر می نماید. موضوعات تحت پوشش مجله شامل شیمی جوی، ژئوشیمی (زیستی)، تغییرات آب و هوایی، شیمی درونی، شیمی آبی، شیمی دلفریشی، شیمی آلی، آسترک شیمی، شیمی خاک و رسوب و سم شناسی شیمیایی می باشد.

در حالی که تمرکز اصلی مجله بر انتشار تحقیقات بنیادین جدید در زمینه های شیمی محیط زیست می باشد، اما مقالاتی که از نظر دانشمندان زیست محیطی کاربردی و مهم می باشد، مانند سیاست و بودجه را نیز تحت پوشش خود قرار می دهد.

با بررسی بیشتر ژورنال Environmental Chemistry میتوان ملاحظه نمود که این مجله از اعتبارات بالایی برخوردار است منجمله نمایه شدن در پایگاه هایی همچون ISI و اسکوپوس. پایگاه اسکوپوس در سال 2017 چارک Q1 که بالاترین امتیاز این پایگاه به نشریات تحت پوشش خود می باشد، را به این ژورنال اختصاص داده است. این مجله ISI دارای ایمپکت فکتور 2.9 می باشد.

جهت بررسی ژورنال Environmental Chemistry و اعتبارات این مجله منجمله نمایه ها و امتیازها می توانید کد 14482517 (ISSN) مجله را در بخش بررسی مجله، سامانه بررسی علمی مجلات سرچ نموده و اطلاعات کامل در ارتباط با این مجله را دریافت نمایید.

جامع ترین و معتبر ترین سامانه بررسی و معرفی مجلات و ژورنال های علمی کشور.

 

مقالات مرتبط
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار
بررسی اعتبار ژورنال بین المللی سازه های فضاکار در این بخش ارائه شده است. این ژورنال در زمینه های  هنر و علوم انسانی، حفاظت، مهندسی معماری، ساختمان، مهندسی عمران و سازه اقدا [...]
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست
بررسی اعتبار ژورنال باستان شناسی محیط زیست در این بخش ارائه شده است. این ژورنال قدیمی تحت انتشارات Maney و در کشور انگلستان اقدام به نشر و چاپ مقالات علمی می نماید. عمده فع [...]
بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل
بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل
در این بخش به بررسی اعتبار ژورنال معادلات دیفرانسیل می پردازیم. این ژورنال که در کشور روسیه و تحت انتشارات Maik Nauka/Interperiodica Publishing فعالیت می کند، در زمینه [...]